[Warszawa] Sprzedaż mieszkań na osiedlu Coopera w Warszawie wystartowałafot. alsen strasse 67

[Warszawa] Sprzedaż mieszkań na osiedlu Coopera w Warszawie wystartowała

Kajtman
REKLAMA
Unidevelopment S.A. rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie nowej inwestycji na warszawskim Bemowie. Przy ul. Meriana Coopera deweloper zaprojektował kompleks 15 kameralnych, 3-piętrowych budynków, w którym powstanie łącznie 400 mieszkań. Prace budowlane ruszą w IV kwartale tego roku.
Pierwszy etap nowej inwestycji Unidevelopment S.A. zostanie ukończony na przełomie 2019 i 2020 roku. W tej części osiedla Coopera powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 do 94 mkw. W ofercie znajdują się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Do parterowych mieszkań przynależeć będą ogródki. Na wyższych piętrach zaprojektowano balkony oraz loggie. Wokół budynków powstanie też 6 stref rekreacyjnych, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych. – Część Bemowa, w której powstanie nasza inwestycja, to obecnie jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Ta dzielnica znajduje się w stołecznej czołówce pod względem wzrostu liczby mieszkańców. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w okolicach osiedla Coopera przewidziana jest niska zabudowa oraz szerokie promenady z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Zainteresowanie ofertą naszych mieszkań jest bardzo duże. Mamy starannie przygotowany projekt dopasowany do oczekiwań klientów, a jednocześnie w najbliższej okolicy podaż nowych lokali jest stosunkowo niewielka – mówi Ewa Przeździecka, członek zarządu Unidevelopment S.A.
Szczególnym atutem lokalizacji jest świetne skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami. Osiedle leży blisko trasy S8, co z pewnością ucieszy zmotoryzowanych, gwarantując im dobry dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy linii 105, 189, 190 oraz N45, a w niedalekiej przyszłości, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja II linii metra "Lazurowa", dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut.
Na terenie dzielnicy mieści się centrum handlowe Wola Park oraz sklepy sieci Tesco i Decathlon. Przy ul. Meriana Coopera funkcjonuje także publiczna przychodnia lekarska. Na najmłodszych mieszkańców czekać będzie żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają liczne restauracje, Bemowskie Centrum Kultury oraz znana sala zabaw Kolorado. W sąsiedztwie osiedla leży Park Górczewska, a w nim amfiteatr, największy w Warszawie plac zabaw, liczne boiska, siłownie plenerowe, a nawet wybieg dla psów. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom wypoczynek na łonie natury.
Osiedle Coopera to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą połączyć standard miejskiego życia z urokiem kameralnych budynków. Kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących spokój i bezpieczeństwo, które nie chcą rezygnować z dostępu do wielkomiejskiej infrastruktury.
Unidevelopment S.A. uruchomiła biuro sprzedaży osiedla przy ul. Górczewskiej 257b. Ceny mieszkań wahają się od 7 670 do 9 270 zł/mkw. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem – w pierwszym miesiącu przedsprzedaży zarezerwowano ponad 10% lokali. Realizacja kolejnych etapów zaplanowana jest na początek 2020 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Kraków: Krakowski deweloper startuje z nową inwestycją na Górce Narodowej
Krakowski deweloper firma Dom-Bud rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na Górce Naro...
Kraków: Krakowski deweloper startuje z nową inwestycją na Górce Narodowej
Krakowski deweloper firma Dom-Bud rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na Górce Naro...
Trwa budowa TAT na Nowy Dwór na odcinku Plac Orląt Lwowskich-Śrubowa [FILM + ZDJĘCIA]
Po raz kolejny zajrzeliśmy na budowę trasy autobusowo-tramwajowej (TAT) na Nowy Dwór. Tym razem skup...
Rynek powierzchni biurowych w Polsce po III kwartałach 2020 roku
Na koniec III kwartału 2020 roku całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej na dziewięciu naj...
W Łodzi trwa budowa kompleksu biurowego React [FILM]
Kielecki deweloper zrealizuje przy zbiegu alei Piłsudskiego z ulicą Kilińskiego kompleks biurowy o p...
Poznań: Od początku roku przybyło ponad 15 tys. mkw. nowej powierzchni biurowej
W Poznaniu od początku tego roku wynajęto 24,5 tys. mkw. powierzchni, a do użytku oddano około 15,3...
Karnisze i szyny sufitowe – 4 możliwości zawieszenia zasłon w naszym domu
Jednym z ważniejszych elementów użytkowanych pomieszczeń są okna, a w zasadzie ich wystrój. Do wybor...
Rozpoczęła się przebudowa przystanku kolejowego Wrocław Brochów
Na przystanku Wrocław Brochów będą windy, wyższy peron z odnowiona wiatą, wyremontowane przejście po...
W Łodzi trwa budowa kompleksu biurowego Monopolis [FILM]
Łódzki deweloper Virako buduje niemal 50-metrowy biurowiec na terenie ponadstuletniej, dawnej rozlew...
Miasto sprzedało atrakcyjną działkę tuż obok Dworca Głównego PKP [ZDJĘCIA]
Urząd Miejski sprzedał kolejną atrakcyjną działkę w samym centrum Wrocławia, nieruchomość położoną b...