Sprzedaż mieszkań na osiedlu Coopera w Warszawie wystartowałaźródło: Materiały inwestora

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Coopera w Warszawie wystartowała

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Unidevelopment S.A. rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie nowej inwestycji na warszawskim Bemowie. Przy ul. Meriana Coopera deweloper zaprojektował kompleks 15 kameralnych, 3-piętrowych budynków, w którym powstanie łącznie 400 mieszkań. Prace budowlane ruszą w IV kwartale tego roku.
Pierwszy etap nowej inwestycji Unidevelopment S.A. zostanie ukończony na przełomie 2019 i 2020 roku. W tej części osiedla Coopera powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 do 94 mkw. W ofercie znajdują się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Do parterowych mieszkań przynależeć będą ogródki. Na wyższych piętrach zaprojektowano balkony oraz loggie. Wokół budynków powstanie też 6 stref rekreacyjnych, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych. – Część Bemowa, w której powstanie nasza inwestycja, to obecnie jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Ta dzielnica znajduje się w stołecznej czołówce pod względem wzrostu liczby mieszkańców. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w okolicach osiedla Coopera przewidziana jest niska zabudowa oraz szerokie promenady z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Zainteresowanie ofertą naszych mieszkań jest bardzo duże. Mamy starannie przygotowany projekt dopasowany do oczekiwań klientów, a jednocześnie w najbliższej okolicy podaż nowych lokali jest stosunkowo niewielka – mówi Ewa Przeździecka, członek zarządu Unidevelopment S.A.
Szczególnym atutem lokalizacji jest świetne skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami. Osiedle leży blisko trasy S8, co z pewnością ucieszy zmotoryzowanych, gwarantując im dobry dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy linii 105, 189, 190 oraz N45, a w niedalekiej przyszłości, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja II linii metra "Lazurowa", dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut.
Na terenie dzielnicy mieści się centrum handlowe Wola Park oraz sklepy sieci Tesco i Decathlon. Przy ul. Meriana Coopera funkcjonuje także publiczna przychodnia lekarska. Na najmłodszych mieszkańców czekać będzie żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają liczne restauracje, Bemowskie Centrum Kultury oraz znana sala zabaw Kolorado. W sąsiedztwie osiedla leży Park Górczewska, a w nim amfiteatr, największy w Warszawie plac zabaw, liczne boiska, siłownie plenerowe, a nawet wybieg dla psów. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom wypoczynek na łonie natury.
REKLAMA
Osiedle Coopera to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą połączyć standard miejskiego życia z urokiem kameralnych budynków. Kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących spokój i bezpieczeństwo, które nie chcą rezygnować z dostępu do wielkomiejskiej infrastruktury.
Unidevelopment S.A. uruchomiła biuro sprzedaży osiedla przy ul. Górczewskiej 257b. Ceny mieszkań wahają się od 7 670 do 9 270 zł/mkw. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem – w pierwszym miesiącu przedsprzedaży zarezerwowano ponad 10% lokali. Realizacja kolejnych etapów zaplanowana jest na początek 2020 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA