Warszawa: Metro Zachód – Dom Development rusza z wieloetapowym projektem na Chrzanowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Metro Zachód – Dom Development rusza z wieloetapowym projektem na Chrzanowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper zapowiada utworzenie w rejonie ulic Lazurowej i Szeligowskiej kompleksowej przestrzeni m.in. z zapleczem handlowo-usługowym i miejscami do wypoczynku. Na początek oferuje blisko 130 mieszkań w dwóch pięciopiętrowych budynkach wielorodzinnych.
Dom Development S.A. uzyskał w sierpniu (po ponad dwóch miesiącach) pozwolenie na budowę przy ul. Lazurowej na warszawskim Chrzanowie, w dzielnicy Bemowo (w pobliżu zrealizował już inwestycję Wille Lazurowa). Chodzi o dwa budynki wielorodzinne (o łącznej kubaturze 46 297 metrów sześciennych) z usługami w parterze i garażem podziemnym, a także z naziemnymi miejscami postojowymi. Ruszył z pracami w tym kwartale. Oddanie do użytku zaplanował na II kwartał 2021 roku. Prowadzi już sprzedaż. Ceny kształtują się w zakresie 8 800-11 100 zł/mkw.
Planujemy stworzyć wyjątkową, nową przestrzeń miejską. Wśród nowoczesnej architektury powstaną nowe ulice, place, punkty usługowe, sklepy i przedszkola, a wszystko w pobliżu nowych stacji metra zapewniających szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy – zapowiada deweloper deweloper.
materiały inwestora

Mieszkania, usługi, miejsca rekreacji i nie tylko

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to kolejne wieloetapowe osiedle tego inwestora. W pierwszej fazie postawi dwa pięciopiętrowe budynki (C i D) ze 128 mieszkaniami: jedno- (25,8-35,91 mkw.), dwu- (39,55-54,27 mkw.), trzy- (58,55-79,03 mkw.), cztero- (77,97-90,03 mkw.) i pięciopokojowymi (114,38 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony (5,07-20,98 mkw.) lub ogródki (10,47-119,78 mkw.) z tarasami (7,59-11,05 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,64 m.
Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, pod całodobową ochroną. Ma być zaprojektowana tak, by umożliwić zminimalizowane zużycie energii. Mają powstać tu restauracje, kawiarnie i place zabaw. Deweloper zapewni też małą architekturę, tj. ławki, stojaki na rowery itp. Mieszkańcy skorzystają także z komórek lokatorskich.
Architekturę Metra Zachód wzbogacą elementy artystyczne, między innymi neony na elewacjach, rzeźby, specjalnie zaprojektowane elementy małej architektury i osiedlowa zieleń – wylicza inwestor.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Chrzanów w rozbudowie

W tej części miasta budują też inni. W lipcu donosiliśmy, że Unidevelopment S.A. wystartował z realizacją pierwszej fazy osiedla Coopera. Obejmie w czterech etapach 15 trzypiętrowych budynków z windami i prawie 500 mieszkaniami. Deweloper zaplanował sześć stref rekreacyjnych. Złożą się na nie m.in. tematyczne place zabaw, siłownia plenerowa, sad owocowy, boisko oraz skwer.
Materiały inwestora
Na Chrzanów postawiła również Victoria Dom S.A. W kwietniu informowaliśmy, że ruszyła ze sprzedażą inwestycji Metro Połczyńska. Oferuje w kompleksie powstającym przy ul. Kopalnianejprzeszło 100 mieszkań i ponad 150 miejsc parkingowych.
materiały inwestora
Za to w pobliżu nowego osiedla Dom Development, przy ul. Szeligowskiej, buduje Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Na osiedle Villa de Charme złoży się przeszło 50czterokondygnacyjnych domów o metrażach do 161 mkw. W każdym znajdzie się pięć pokoi oraz dwa tarasy. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA