DODAJ

Warszawa: Przystanek Tarchomin – Victoria Dom wchodzi z najnowszym projektem mieszkalnym na Nowodwory [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Przystanek Tarchomin –
Mariusz Bartodziej
2019-08-08 09:22:45
Osiedle powstaje przy ulicy Winorośli. Warszawski deweloper chce skończyć rozpoczęte już prace w 2021 roku. Wydzieli w dwóch budynkach ponad 70 lokali. Powierzchnia największych sięgnie 126 metrów kwadratowych.

Victoria Dom S.A. wprowadziła do przedsprzedaży inwestycję przy ul. Winorośli 7 na warszawskich Nowodworach w dzielnicy Białołęka. Ceny zaczynają się od 6 450 zł/mkw. Budowę zaczęła w ubiegłym kwartale. Zakończenie i oddanie lokali do użytku zaplanowała na I kwartał 2021 roku.

Przystanek Tarchomin to dwa ośmiopiętrowe budynki wielorodzinne z windami i 72 mieszkaniami w metrażach 28-126 mkw. Przynależą do nich balkony, tarasy lub ogródki. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Mieszkańcy skorzystają z miejsc postojowych podziemnych oraz naziemnych.

Więcej wizualizacji w galerii.

materiały inwestora


Victoria Dom ruszyła już w tym roku ze sprzedażą jeszcze jednej nowej inwestycji. To Metro Połczyńska na Chrzanowie. Oferuje ponad 120 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.

materiały inwestora


Nowe osiedle z własnym obserwatorium

Na Nowodworach powstaje także osiedle z prywatnym obserwatorium. Inrest Group Sp. z o.o. Sp. k. wystartował już z realizacją przedsięwzięcia Bliżej Gwiazd. Stawia budynek wielorodzinny z przeszło 60 lokalami, o czym informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. W drugim etapie zbuduje wille miejskie.

materiały inwestora