Victoria Dom S.A. z nową ofertą domów na warszawskiej Białołęce

Victoria Dom S.A. z nową ofertą domów na warszawskiej Białołęce

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży nową inwestycję: kameralne osiedle domów jednorodzinnych Park Dworski II.


Osiedle powstaje na warszawskiej Białołęce przy ul. Zyndrama z Maszkowic 4. Ze względu na lokalizację, osiedle dedykowane jest dla rodzin szukających domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. Jest kontynuacją siostrzanej dużo większej inwestycji obejmującej 102 domy – Park Dworski przy ul. Wałuszewskiej, która cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem klientów.


Na terenie osiedla Park Dworski II będzie się znajdować 38 eleganckich, dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych, z których 36 będzie w zabudowie bliźniaczej a 2 domy będą wolnostojące. W każdym domu znajduje się wbudowany jedno lub dwustanowiskowy garaż.


Powierzchnie domów są w metrażach 140 - 176 m2 znajdujących się na działkach o powierzchni od 280 m2 do 570 m2. Ceny domów wraz działką zaczynają się od 680 tys. zł brutto. Projekt będzie realizowany w oparciu o rachunek powierniczy. Pierwsze domy będą przekazywane do użytku jeszcze w tym roku.

 

Osiedle Park Dworski II położone jest w centralnej części Białołęki Dworskiej. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone i leśne (Lasy Białołęckie), które są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów.

REKLAMA


Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta: w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i stacja kolejowa Warszawa Płudy. Dojazd do centrum kolejką SKM zajmuje tylko 15 minut. Nowy bezkolizyjny wiadukt kolejowy, bliskość dwóch głównych ulic Białołęki: Modlińskiej i Płochocińskiej oraz mostu Marii Skłodowskiej-Curie (mostu Północnego) pozwala na sprawną komunikację we wszystkich kierunkach.

Projekt został przygotowany przez doświadczonych architektów. Priorytetem projektowym było doskonałe wykorzystanie przestrzeni - zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń domową, wiele możliwości aranżacyjnych i poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Architektura utrzymana została w eleganckim, tradycyjnym stylu, by pięknie komponowała się z istniejącym starodrzewem.

 

 „Osiedle domów jednorodzinnych Park Dworski II jest drugim w tym roku projektem wprowadzonym do naszej oferty, po uruchomionej w marcu inwestycji budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek. W najbliższym czasie planujemy rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w kolejnej inwestycji” – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom S.A. Podkreślił, że w drugiej połowie roku oferta może jeszcze zostać poszerzona o kolejne projekty.


W tym roku spółka planuje przekazać klientom do użytkowania ponad 200 mieszkań i około 50 domów. „W przyszłym i kolejnych latach spodziewamy się znacznego zwiększenia wyników sprzedażowych, w efekcie finalizowania rozpoczynanych w tym roku projektów. W ciągu dwóch lat zakładamy podwojenie skali działania” – zapowiada Wiceprezes Victoria Dom S.A. Tegoroczne obroty są szacowane na około 100 mln zł, a zysk netto na ok. 9 mln zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA