Mieszkania na osiedlu Viva Garden 4 wprowadzone do oferty

Mieszkania na osiedlu Viva Garden 4 wprowadzone do oferty

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Viva Garden 4. Kameralne osiedle powstające na warszawskiej bliskiej Białołęce dostarczy łącznie 88 mieszkań. Oddanie do użytkowania budynków planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.
Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach pierwszego w tym roku nowego projektu Viva Garden 4. To wyczekiwany przez klientów kolejny etap popularnej inwestycji na Białołęce. Kameralne osiedle powstaje przy ul. Białołęckiej w zielonej okolicy tuż przy Centrum Handlowym Factory Annopol. Tylko 50 metrów dzieli je od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie z centrum Warszawy, a dodatkowy atut stanowi odległość od planowanej linii metra – 10 minut samochodem. Osiedle obejmie 3 nowoczesne budynki, w których znajdzie się 88 mieszkań. Oddanie budynków do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud.
REKLAMA
Każdy z lokali posiada optymalny rozkład, dzięki któremu na stosunkowo niewielkich metrażach (od 28 do 81 mkw.) mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Każde z mieszkań wyposażone jest w duży balkon (nawet do 26 mkw.) lub ogródek, co w połączeniu z otoczeniem, w którym dominują domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie, pozwoli zrelaksować się w rodzinnej i spokojnej atmosferze. Spędzanie czasu w przestrzeni ogrodowej umili mieszkańcom fontanna – mówi Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5390 zł/mkw.
Zarząd Victoria Dom zakłada wprowadzenie do oferty w skali całego roku łącznie około pięciu nowych projektów na terenie Ursusa, Białołęki, Tarchomina i Pragi. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA