[Warszawa] Victoria Dom startuje z kolejnym projektem na warszawskiej Białołęce

[Warszawa] Victoria Dom startuje z kolejnym projektem na warszawskiej Białołęce

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do oferty 142 mieszkania w ramach pierwszego etapu nowej inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.


Osiedle Classic to najnowsza inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego). Lokalizacja zapewnia  bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Osiedle położne będzie w odległości kilku minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Tworzyć je będą dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki wielorodzinne. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi.

 

W ramach pierwszego etapu do oferty zostały wprowadzone 142 mieszkania. W sprzedaży są lokale 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażach od 25 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny w promocyjnej przedsprzedaży wynoszą 5.590 zł/mkw. „Oferujemy mieszkania w najbardziej popularnych i poszukiwanych metrażach oraz rozkładach. W naszej nowej inwestycji Osiedle Classic, podobnie jak w innych realizowanych inwestycjach, Klienci znajdą nieduże, ale funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkania w atrakcyjnych cenach, i co ważne – mieszczące się w limicie MdM” – powiedziała Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A. Podkreśliła, że grudzień jest najkorzystniejszym miesiącem na zakup mieszkania. „Cena promocyjna będzie utrzymana tylko do Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z postępem budowy ceny będą podnoszone cyklicznie, średnio raz w miesiącu” – dodała Magdalena Rurarz.


Budowa osiedla rozpocznie się z początkiem grudnia br. W ramach całej inwestycji zostanie wybudowanych łącznie 267 mieszkań, w tym w ramach pierwszego etapu 142, a drugiego 125. Realizacja drugiego etapu ruszy w przyszłym roku. Zakończenie pierwszej części inwestycji planowane jest na połowę 2016 r.


Osiedle Classic zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach.


Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zlokalizowane jest w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, pośród zielonych terenów nadwiślańskich. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazjum, przychodnia lekarska, poczta, hipermarket, apteka, Urząd Dzielnicy Białołęka, ośrodki rekreacji typu basen, siłownie itp. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Most Marii Skłodowskiej-Curie i Wisłostrada, a także Trasa Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowe oraz tramwajowy.


Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Osiedle Classic jest czwartym projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom w tym roku. W czerwcu br. ruszyła budowa osiedla Viva Garden (Białołęka, ul. Białołęcka), w kwietniu wystartowała inwestycja domów jednorodzinnych Park Dworski II (Białołęka, ul. Zyndrama z Myszkowic), a w marcu inwestycja budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek (Targówek, ul. Rzepichy).
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA