Osiedle Viva Garden na Białołęce powiększy się

Osiedle Viva Garden na Białołęce powiększy się

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom rusza z kolejnym już 6 etapem popularnej inwestycji Viva Garden na warszawskiej Białołęce. W skład kameralnego osiedla o niskiej trzypiętrowej zabudowie, wejdą trzy budynki, w których powstanie 99 mieszkań. Ceny zaczynają się od 5390 zł/mkw. Oddanie budynków do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.
Viva Garden 6 to nowy projekt na warszawskiej Białołęce wprowadzony przez Victoria Dom do swojej oferty. Osiedle jest kontynuacją popularnych inwestycji realizowanych przy ulicy Białołęckiej. W skład nowego kameralnego osiedla o niskiej trzypiętrowej zabudowie, zaplanowane zostały trzy budynki, w których powstanie 99 mieszkań. Na niewielkich metrażach od 34,77 do 66,94 mkw. zaprojektowano ustawne i widne mieszkania liczące od dwóch do czterech pokoi. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, taras (nawet do 52,9 mkw.) lub ogródek. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5390 zł/mkw. Oddanie budynków do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2019 r. 
Inwestycja będzie oferować szereg udogodnień dla mieszkańców. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy. Zaplanowanych został parking podziemny oraz naziemny z miejscami dla mieszkańców oraz ich gości. W budynkach znajdą się liczne komórki na piętrach oraz w garażu. Planowane są również lokale usługowe. Dla dzieci przygotowany zostanie plac zabaw. Dodatkowo zielone otoczenie i fontanna zlokalizowana nieopodal osiedla zapewni mieszkańcom relaks w spokojnej atmosferze.
REKLAMA
Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Poszukują oni niedużych, ale ustawnych i doświetlonych lokali w atrakcyjnej lokalizacji oraz w konkurencyjnych cenach. Nasze propozycje mieszkaniowe spełniają wszystkie te oczekiwania – podkreśliła Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom. 
Inwestycja Viva Garden 6 zlokalizowana jest przy ul. Białołęckiej 251 w otoczeniu niskiej, jednorodzinnej zabudowy. Do przystanku autobusowego stanowiącego wygodne połączenie z centrum Warszawy jest zaledwie 100 metrów, a odległość do planowanej linii metra to 10 minut samochodem. Równocześnie sprawną komunikację do centrum Warszawy zapewnia Trasa Armii Krajowej oraz Most Północny. W otoczeniu inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła, kawiarnia, cukiernia, pralnia, przychodnie lekarskie, poczta, oddziały banków, a także placówki sportowo-rekreacyjne. Niedaleko znajdują się także centra handlowe: Factory Annopol, Marywilska 44, M1, Atrium Targówek czy IKEA. Nowe osiedle wyróżnia także bliska odległość do pięknych terenów zielonych – Puszczy Słupeckiej, Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi czy Parku Bródnowskiego, co pozwoli na aktywny odpoczynek na łonie przyrody.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA