Nowe osiedle Viva Garden V dostępne w MdM

Nowe osiedle Viva Garden V dostępne w MdM

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nowy projekt Viva Garden V. To kolejny etap inwestycji realizowanej na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle dostarczy łącznie 93 mieszkania, z których duża część jest dostępna w programie Mieszkanie dla Młodych. Oddanie do użytkowania budynków planowane jest na ostatni kwartał 2018 r.
Osiedle Viva Garden V przy ul. Białołęckiej w Warszawie obejmuje mieszkania w niskich, trzy i czterokondygnacyjnych budynkach, w których zaplanowano 93 mieszkania o powierzchniach od 29 do 78 mkw. Architekci na stosunkowo niewielkich metrażach zaprojektowali od dwóch do pięciu funkcjonalnych, ustawnych i jasnych pokoi. Z tego 8 mieszkań w tym etapie jest dwupoziomowych i posiada jasne poddasza mieszkalne. Wszystkie lokale, niezależnie od powierzchni, mają balkon, ogródek lub loggię. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5499 zł/mkw., co pozwala uzyskać dopłatę w ramach programu Mieszkanie dla Młodych (MdM). Oddanie budynków do użytkowania planowane jest w ostatnim kwartale 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud.
Kameralne osiedle Viva Garden, zlokalizowane jest w optymalnej odległości od najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów, aptek, banków. Równocześnie bardzo sprawną komunikacje z centrum Warszawy zapewnia Trasa Armii Krajowej, Most Północny oraz dobrze rozwinięty transport publiczny. Viva Garden V powstaje 70 metrów od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, a dodatkowy atut stanowi odległość od planowanej linii metra – to 10 minut samochodem. W otoczeniu dominują jednocześnie domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie.
REKLAMA
Osiedle Viva Garden V wyróżniają dobrze zaprojektowane mieszkania, przyjazna architektura i kameralny charakter. Dla wygody mieszkańców przewidziano wiele komórek i boksów lokatorskich, zarówno na piętrach, jak i w garażach. W ramach przestrzeni wspólnych powstanie plac zabaw dla dzieci, na terenie osiedla znajdzie się także część rekreacyjna. Goście odwiedzający mieszkańców osiedla, będą mogli pozostawić swoje samochody w wyznaczonych miejscach, zarówno na parkingu naziemnym, jak i w garażu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA