Victoria Dom wprowadza do oferty mieszkania na Osiedlu Verba

Victoria Dom wprowadza do oferty mieszkania na Osiedlu Verba

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Warszawski deweloper uruchomił nowy projekt na terenie dzielnicy Praga. Nowe Osiedle Verba dostarczy łącznie 136 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na marzec 2018 r. To już czwarta inwestycja spółki wprowadzona w tym roku do oferty.
Deweloper Victoria Dom rozpoczyna realizację Osiedla Verba. Nowa inwestycja jest położona na warszawskiej Pradze na terenie Olszynki Grochowskiej, przy ul. Makowskiej 139/141. W ramach osiedla powstanie jeden budynek wielorodzinny w 5 piętrowej zabudowie. Inwestycja oferuje łącznie 136 mieszkań. Dostępne będą kawalerki lub większe 2, 3, 4, 5, a nawet sześciopokojowe lokale, o metrażach od 28 do 93 mkw., o bardzo funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń. Ceny wybranych promocyjnych mieszkań zaczynają się już od  5990 zł/mkw. W garażu podziemnym zaplanowano ponad 150 miejsc parkingowych. Dodatkowo dla mieszkańców przeznaczono kilkanaście miejsc naziemnych. Nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane tak, aby w każdym mieszkaniu znalazł się balkon lub ogródek. Na piętrach znajdują się także komórki lokatorskie. Duża część oferowanych mieszkań spełnia warunki programu MDM. 
Realizacja inwestycji ruszy w lipcu br., natomiast oddanie do użytkowania budynku planowane jest na marzec 2018 r. 
Inwestycja powstanie w atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazjum, szpital, poczta, hipermarket, apteka, ośrodki rekreacji typu basen, siłownie itp. Sprawne połączenie ze ścisłym centrum miasta zapewnia Rondo Wiatraczna oraz pobliskie główne arterie, takie jak ulica Grochowska oraz Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych. W pobliżu znajduje się rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej, w tym przystanki autobusowe oraz tramwajowe. 
REKLAMA
„Nowa inwestycja adresowana jest do osób szukających rozkładowych mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach. Odpowiednie do swoich  potrzeb mieszkania znajdą zarówno single, jak i rodziny z dziećmi” – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Victoria Dom S.A.
Nowa inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki Klientów. Osiedle będzie mieć własność gruntu. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty. Z kolei generalnym wykonawcą projektu jest firma Łucz-Bud.
Osiedle Verba jest czwartą inwestycją wprowadzoną w tym roku do sprzedaży przez Victoria Dom. Pierwszą z nich było Osiedle Bravo, które  powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy łącznie 167 mieszkań. Druga inwestycja to Osiedle Viva Garden 3 budowane na terenie Białołęki, które z kolei dostarczy 91 mieszkań. Ostatnio oferta spółki została poszerzona o 113 mieszkań jakie będą dostępne na Osiedlu Classic IV na warszawskim Tarchominie. To oznacza, że uwzględniając także najnowszą inwestycję, od początku roku Victoria Dom wprowadziła już do sprzedaży łącznie 507 mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA