Warszawa: Prawie 500 nowych mieszkań na Chrzanowie. Unidevelopment ruszył z budową osiedla Coopera źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Prawie 500 nowych mieszkań na Chrzanowie. Unidevelopment ruszył z budową osiedla Coopera

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Przy ulicy Meriana Coopera powstanie docelowo piętnaście trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z 470 mieszkaniami. Warszawski deweloper oferuje na początek 100 lokali, o metrażach do 94 metrów kwadratowych. Teren inwestycji uzupełni sześć stref rekreacyjnych m.in. ze skwerem, siłownią plenerową i placami zabaw.
Unidevelopment S.A. wystartował z realizacją pierwszej fazy inwestycji przy ul. Coopera na warszawskim Chrzanowie w dzielnicy Bemowo. Zamierza ukończyć ją w IV kwartale 2020 roku. Sprzedaż lokali trwa. Ceny wynoszą od 8 050 do 9 600 zł/mkw. Deweloper planuje jeszcze w tym roku wprowadzić do oferty drugi etap. Projekt przygotowała pracownia Latergrupa Architekci Sp. z o.o. Sp. k.
Zabudowa będzie dopasowana do charakteru okolicy, gdzie zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przewidziane są niskie osiedla oraz szerokie ciągi komunikacyjne z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi – zapowiada inwestor.
Materiały inwestora

Mieszkania, place zabaw i owocowy sad

REKLAMA
Osiedle Coopera obejmie w czterech fazach 15 trzypiętrowych bloków z windami i 470 mieszkaniami. W pierwszym etapie powstają cztery obiekty ze 100 lokalami o powierzchniach 42-94 mkw. Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Do tych na parterze będą przynależeć ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony lub loggie. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m.
Na terenie ogrodzonej i chronionej inwestycji deweloper zaplanował sześć stref rekreacyjnych. Złożą się na nie m.in. tematyczne place zabaw, siłownia plenerowa, sad owocowy, boisko oraz skwer. Ponadto mieszkańcy korzystają ze 100 stanowisk w garażu podziemnym, naziemnych miejsc postojowych, komórek lokatorskich, rowerowni, a także wózkarni.
Więcej wizualizacji w galerii.

Więcej mieszkań i domów

Na Chrzanów postawiła również Victoria Dom S.A. W kwietniu informowaliśmy, że ruszyła ze sprzedażą inwestycji Metro Połczyńska. Oferuje w kompleksie powstającym przy ul. Kopalnianej przeszło 100 mieszkań i ponad 150 miejsc parkingowych.W tej części stolicy inwestuje także Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. W lutym donosiliśmy, że wprowadził do przedsprzedaży ogrodzone osiedle Villa de Charme przy ul. Szeligowskiej. Złożą się na nie 52 czterokondygnacyjne domy o metrażach od 152 do 161 mkw.


Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA