Warszawa: Esteio – Mota-Engil buduje ponad 100 mieszkań na Bemowie źródło: mota engil polska

Warszawa: Esteio – Mota-Engil buduje ponad 100 mieszkań na Bemowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper ponownie inwestuje w stolicy. Realizuje osiedle wielorodzinne przy ulicy Grodkowskiej. Część jednego z dwóch budynków pokryje zielenią. Nabywcy wprowadzą się do lokali za dwa lata.
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. ruszył z początkiem roku z budową przy ul. Grodkowskiej na warszawskim Bemowie. Planuje oddać inwestycję do użytku w III kwartale 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia Plus3-Architekci Sp. z o.o. z Warszawy. Generalnym wykonawcą jest inna spółka należąca do portugalskiej grupy deweloperskiej.
fot. Jakub Zazula

Osiedle z własnym terenem rekreacyjnym

Na osiedle Esteio składają się dwa budynki wielorodzinne – jeden liczący pięć, a drugi pięć-osiem pięter (z zielonymi dachami na szóstej i dziewiątej kondygnacji nadziemnej). Znajdują się w nich łącznie 124 mieszkania: jedno- (27,79-28,86 mkw.), dwu- (31,73-56,85 mkw.), trzy- (49,37-70,06 mkw.) i czteropokojowe (76,33-88,83 mkw.). Do lokali zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na piętrach – balkony. Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m. Mieszkańcy skorzystają z miejsc parkingowych w garażu podziemnym i na zewnątrz, komórek lokatorskich i stojaków na rowery. Mota-Engil zapowiada utworzenie w obszarze inwestycji terenu rekreacyjnego.
REKLAMA
Budynki będzie charakteryzowała nowoczesna stylistyka z balkonami z przeszklonymi balustradami oraz elewacją w kolorze szaro-białym z elementami w czekoladowej tonacji – mówi deweloper.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.

Setki nowych mieszkań przy Coopera

Na Bemowie powstaje już większa inwestycja mieszkaniowa. W lipcu informowaliśmy, że Unidevelopment S.A. ruszył z realizacją osiedla Coopera. Zbuduje w czterech fazach 15 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z prawie 500 mieszkaniami. Oferuje na początek 100 lokali o metrażach do blisko 100 mkw.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA