W Krakowie trwa budowa biurowca KREO źródło: Materiały Inwestora

W Krakowie trwa budowa biurowca KREO

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
KREO
adresKraków, Wadowicka 12
inwestorGhelamco Poland Sp. z o.o.
projektantQ-Arch Sp. z o.o.
REKLAMA
W Krakowie, przy ul. Wadowickiej 12 trwa realizacja najnowszej inwestycji Ghelamco w Krakowie - biurowca KREO. Generalnym wykonawcą jest firma Mota-Engil Central Europe. Budynek zaprojektowany został przez krakowską pracownię architektoniczną Q-Arch Sp. z o.o. Planowane zakończenie inwestycji to luty 2023 roku.
REKLAMA
KREO będzie nowoczesnym budynkiem, który dostarczy na krakowski rynek 24,1 tys. mkw. powierzchni biurowej. Powstaje w miejscu dawnego biurowca Elbudu, ale nawiązuje swoją architekturą do poprzednika. Najemcom zaoferuje łatwe w aranżacji biura (o powierzchni piętra ponad 2,7 tys. mkw.). Do dyspozycji wszystkich użytkowników biurowca zostanie oddany taras na dachu, z którego rozciągać się będzie dokonały widok na panoramę Krakowa.













– KREO to połączenie dwóch słów: Kraków i kreatywność. Nazwa doskonałe oddaje potencjał Krakowa i jego mieszkańców. Budynek powstaje w zmieniającej się części miasta, świetnie skomunikowanej z centrum. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaproponować najemcom nowoczesny projekt – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.



W budynku znajdzie się parking dla rowerzystów z prysznicami i szafkami. W garażu podziemnym znajdzie się 301 miejsc parkingowych oraz dodatkowe 24 miejsca przed biurowcem. W budynku przewidziano też pięć stacji do ładowania samochodów elektrycznych oraz powierzchnie usługowe. Biurowiec KREO będzie posiadać certyfikat BREEAM. 

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Dex(gość)
Prawdziwie paskudny kloc
REKLAMA