W centrum Wrocławia powstaje nowy biurowiec Infinity źródło: Materiały inwestora

W centrum Wrocławia powstaje nowy biurowiec Infinity

FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
W samym centrum Wrocławia, kilkaset metrów od Rynku przy placu Jana Pawła II trwa budowa nowego biurowca Infinity. Inwestorem jest firma Avestus Real Estate Sp. z o.o. 
Za projekt architektoniczny budynku odpowiada AHR Architects. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Eiffage Polska Budownictwo S.A.. Za komercjalizację biurowca odpowiada firma JLL.
Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych. Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie, szatnie oraz prysznice. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.
Infinity wyróżni doskonale wpisująca się w najnowsze trendy architektoniczne bryła, przypominająca znak nieskończoności, imponujące lobby, w którym znajdą się specjalnie zaaranżowane miejsca dla gości odwiedzających budynek oraz przestronny taras na dachu budynku. 
Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na I kwartał 2023 r.
REKLAMA


Wizualizacje: materiały inwestora

Film + zdjęcia: Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA