REKLAMA

Avestus Real Estate Sp. z o.o.

Inwestycje Avestus Real Estate Sp. z o.o.

Pokaż inwestycję
Imagine A
Łódź, Widzew, Piłsudskiego 85
całkowita powierzchnia
9155 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
13.50
Pokaż inwestycję
Imagine B
Łódź, Widzew, Piłsudskiego 85
dostępna powierzchnia
589 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
13.50
Pokaż inwestycję
Infinity
Wrocław, Stare Miasto
dostępna powierzchnia
11285 m2
status budynku
w budowie
czynsz wywoławczy
15.50
Pokaż inwestycję
Enterprise Park
Kraków, Podgórze, Wałowa
Pokaż inwestycję
PRogress Spot Warsaw
Warszawa, Mokotów, Postępu 5A

Artykuły o Avestus Real Estate Sp. z o.o.

Kompleks biurowy Imagine w Łodzi z refinansowaniem
Avestus Real Estate podpisał umowę kredytową na refinansowanie kompleksu biurowego Imagine w Łodzi. Kredytu na łączną kwotę 23,9 mln euro udzielił mBank S.A.
NATEK Poland nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu
NATEK, lider rynku CEE w zakresie outsourcingu usług i specjalistów IT, dołączył do grona najemców biurowca Infinity. Firma wprowadzi się do budynku przy ul. Legnickiej 16 we Wrocławiu w maju 2024, a jej biura zostaną zaaranżowane na 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni, usytuowanej na 5. piętrze budynku.
Wrocławski rynek biurowy: najwyższa kwartalna podaż i największa liczba inwestycji w budowie
W trzecim kwartale 2023 roku deweloperzy na rynku biurowym we Wrocławiu zrealizowali projekty o powierzchni 43 100 mkw., co było największym kwartalnym wynikiem na rynkach regionalnych. Realizowane obecnie we Wrocławiu inwestycje biurowe również są najwyższym wynikiem spośród miast regionalnych.
Avenga, globalny dostawca usług IT i inżynierii oprogramowania nowym najemcą biurowca Infinity
Avenga, globalny dostawca usług IT i inżynierii oprogramowania, został nowym najemcą wrocławskiego biurowca Infinity. Biuro Avenga będzie mieściło się na ponad 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni, umiejscowionej na 6. piętrze budynku. Firma zainauguruje swoją działalność w Infinity w II kwartale 2024 roku.
Lider rynku mieszkaniowego w Polsce nowym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu
Największy i jeden z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku – Dom Development, dołączył do grona najemców biurowca Infinity. Wrocławski oddział firmy zdecydował się wynająć ponad 900 mkw. nowoczesnej przestrzeni w budynku, który powstał w pobliżu Placu Jana Pawła II, przy ul. Legnickiej 16. Biura i showroom Dom Development zlokalizowane będą na trzecim piętrze Infinity z widokiem na wrocławskie Stare Miasto.
We Wrocławiu największa aktywność najemców i deweloperów na regionalnych rynkach biurowych
Pierwsza połowa 2023 roku na wrocławskim rynku biurowym przyniosła największą wśród głównych miast regionalnych aktywność najemców, a także deweloperów, którzy budowali prawie 151 000 mkw. powierzchni biurowej. W II kwartale 2023 roku rynek biurowy we Wrocławiu powiększył się o 11 700 mkw., w ramach projektu Brama Oławska (Tower Inwestycje). Od stycznia do czerwca deweloperzy dostarczyli blisko 32 600 mkw., co stanowiło ponad 28% całkowitego wolumenu powierzchni oddanej do użytku w miastach regionalnych.
Biurowiec Infinity we Wrocławiu został oddany do użytkowania [ZDJĘCIA]
Biurowiec Infinity, zlokalizowany w pobliżu Placu Jana Pawła II, przy ul. Legnickiej 16 we Wrocławiu, uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Już w najbliższych dniach do budynku oferującego blisko 22 000 mkw. powierzchni najmu wprowadzą się pierwsi najemcy.
Ingage Poland kolejnym najemcą biurowca Infinity we Wrocławiu
Blisko 700 mkw. powierzchni biurowej Infinity we Wrocławiu zajmie zespół firmy ingage Poland, oferującej specjalistyczne oprogramowanie Investor Relations (IR). Nowy najemca obiektu zdecydował się wynająć zlokalizowane na piątym piętrze budynku przestrzenie biurowe z widokiem na wrocławski rynek. Biurowiec Infinity cieszy się dużym zainteresowaniem najemców i obecnie niemal 50% powierzchni jest wynajęte, a znaczna część pozostałej w budynku przestrzeni jest przedmiotem zaawansowanych rozmów oraz negocjacji.
We Wrocławiu buduje się najwięcej nowej powierzchni biurowej poza Warszawą
Aktywność deweloperów w stolicy Dolnego Śląska utrzymuje się na wysokim poziomie. Mimo że w pierwszym kwartale roku oddano do użytku zaledwie jeden obiekt, to w budowie odnotowano najwyższy wynik podaży spośród miast regionalnych.
Nowa sieć ekologicznych klubów fitness debiutuje we Wrocławiu. Wybrała biurowiec Infinity [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Do grona najemców wrocławskiego biurowca Infinity, realizowanego przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, dołączają kolejne firmy. Tym razem jest to "UP" Klub Fitness z Misją, który wynajmując powierzchnię w tym nowopowstającym budynku, debiutuje w stolicy Dolnego Śląska.
REKLAMA