W Krakowie Ghelamco buduje nowy biurowiec KREO źródło: Materiały Inwestora

W Krakowie Ghelamco buduje nowy biurowiec KREO

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
KREO
adresKraków, Wadowicka 12
inwestorGhelamco Poland Sp. z o.o.
projektantQ-Arch Sp. z o.o.
REKLAMA
W Krakowie, przy ul. Wadowickiej 12 trwa realizacja najnowszej inwestycji Ghelamco w Krakowie – biurowca KREO. Generalnym wykonawcą jest firma Mota-Engil Central Europe. Budynek zaprojektowany został przez krakowską pracownię architektoniczną Q-Arch Sp. z o.o. Planowane zakończenie inwestycji to luty 2023 roku.
KREO będzie nowoczesnym budynkiem, który dostarczy na krakowski rynek 24,1 tys. mkw. powierzchni biurowej. Powstaje w miejscu dawnego biurowca Elbudu, ale nawiązuje swoją architekturą do poprzednika. Najemcom zaoferuje łatwe w aranżacji biura (o powierzchni piętra ponad 2,7 tys. mkw.). Do dyspozycji wszystkich użytkowników biurowca zostanie oddany taras na dachu, z którego rozciągać się będzie dokonały widok na panoramę Krakowa.
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
– KREO to połączenie dwóch słów: Kraków i kreatywność. Nazwa doskonałe oddaje potencjał Krakowa i jego mieszkańców. Budynek powstaje w zmieniającej się części miasta, świetnie skomunikowanej z centrum. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaproponować najemcom nowoczesny projekt – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.W budynku znajdzie się parking dla rowerzystów z prysznicami i szafkami. W garażu podziemnym znajdzie się 301 miejsc parkingowych oraz dodatkowe 24 miejsca przed biurowcem. W budynku przewidziano też pięć stacji do ładowania samochodów elektrycznych oraz powierzchnie usługowe. Biurowiec KREO będzie posiadać certyfikat BREEAM. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA