[Warszawa] Mieszkania ostatniego etapu osiedla Harmony Park w Warszawie w sprzedaży

[Warszawa] Mieszkania ostatniego etapu osiedla Harmony Park w Warszawie w sprzedaży

Kajtman
REKLAMA
Marvipol, giełdowy deweloper działający na rynku warszawskim i trójmiejskim, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie osiedla Harmony Park, zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Kłobuckiej, na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa. Łącznie w 7 budynkach znajdzie się 319 mieszkań i 3 lokale usługowe.
Będą to już ostatnie mieszkania w ramach osiedla Central Park Ursynów – jednej z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i najpopularniejszej inwestycji Grupy Kapitałowej Marvipol, której łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 134 tys. mkw. 
Harmony Park to zaciszne, pełne zieleni miejsce zlokalizowane w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W ostatnim etapie osiedla zostanie wybudowanych 7 budynków, które wyróżniać będzie niska, kameralna zabudowa od 2 do 4 pięter, komfortowe przestrzenie między budynkami oraz widok na oczko wodne. Jednocześnie będą to ostatnie mieszkania w ramach popularnej inwestycji Central Park Ursynów, której osiedle Harmony Park jest częścią. W ofercie znajduje się bogaty wybór mieszkań, od 30-metrowych kawalerek typu studio po 5-pokojowe apartamenty o powierzchni blisko 144 mkw. Atrakcyjne rozkłady mieszkań z tarasami, balkonami bądź ogródkami zapewnią wygodę mieszkańcom. Uwagę klientów z pewnością przyciągną ponad 100-metrowe tarasy i prawie 200-metrowe ogródki przynależne do wybranych apartamentów. Kupujący będą mogli także wybierać wśród apartamentów z oknami na dwie strony świata. W 11 wyjątkowych apartamentach o metrażach od 57 do 144 mkw. będzie możliwość zamontowania kominka, a z części lokali będzie rozciągać się widok na wewnętrzne oczko wodne. Ponadto, większość apartamentów będzie miało ponadstandardową wysokość – 305 cm. 
Nadrzędnym celem projektu są rozwiązania mające pozytywny wpływ na poziom i jakość życia na całym terenie inwestycji. Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, posiada bogate, staranie zaplanowane części wspólne, w tym liczne miejsca do rekreacji oraz sklepy i punkty usługowe. Osiedle Harmony Park będzie miało dostęp do pełnej infrastruktury Central Park Ursynów oferującej m.in. własne jezioro otoczone drewnianymi pomostami, miejsce do jogi, ścieżki spacerowe i do joggingu oraz Plac Restauracyjny z uroczymi knajpkami. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw oraz wielofunkcyjne boisko, przynależne do poprzedniego etapu inwestycji. Na terenie Central Park Ursynów uruchomiono przedszkole, a w najbliższym otoczeniu Harmony Park znajdują się również publiczne przedszkole i szkoły. 
Atutem całego kompleksu jest starannie zaplanowana zieleń obfitująca w kwitnące na wiosnę drzewa i krzewy oraz współgrające ze zbiornikami wodnymi trawy ozdobne i rośliny szuwarowe. Przewidziana roślinność na dachach budynków Central Park Ursynów korzystnie wpłynie na jakość powietrza na osiedlu i zasilającej jeziorko deszczówki.
Projekt architektoniczny Harmony Park przygotowała warszawska pracownia Archiplan Design. – Organiczna urbanistyka zespołu zabudowy, wewnątrz osiedla, poszukująca otwarć widokowych, różnorodnych, niemalże z każdego zaplanowanego mieszkania, umożliwia dobre nasłonecznienie mieszkań, jak również zapewnia ich użytkownikom prywatność. Wody otwarte towarzyszące zabudowie inwestycji Central Park Ursynów wzbogacają przestrzeń i czynią ją bezkonkurencyjnym miejscem spędzania wolnego czasu jego mieszkańców – mówi Ewa Widera, główny architekt, Archiplan Design.
Ceny mieszkań na osiedlu rozpoczynają się od 7 655 zł za mkw. Zakończenie budowy planowane jest w IV kwartale 2020 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawa: Ligia – spółdzielnia mieszkaniowa rozbudowuje osiedle w Ursusie [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper rozpoczął realizację drugiego etapu inwestycji w rejonie ulic Kolorowej i Tomci...
Pierwszy ekologiczny magazyn powstaje w 7R Park w Sosnowcu
Trwa budowa pierwszego magazynu według nowej eko koncepcji 7R Green. Obiekt powstaje w formule BTS d...
Wrocław: Coraz bliżej sprzedaży rzędu kamienic przy Dworcu Głównym. W grę wchodzi kilkanaście milionów
Zabytkowe budynki mieszkalne przy zbiegu ulic Małachowskiego i Pułaskiego miały zostać zburzone pod...
Wrocław: Ruszy budowa Alei Stabłowickiej. Znamy wykonawcę wielomilionowej inwestycji [WIZUALIZACJE]
Oferta firm Kobylarnia i Tormel, sięgająca prawie 190 milionów złotych, jako jedyna mieściła się w b...
Warszawa: Biurowiec Cube na Mokotowie jednak nie powstanie. Eiffage zmienia plany
Przy zbiegu ulic Cybernetyki i Postępu, obok Hiltona, miał w ubiegłym roku powstać budynek o powierz...
Wrocław: Państwowe działki usługowe na Nowym Dworze czeka sprzedaż
Na licytację trafią dwie parcele przy zbiegu ulic Rogowskiej i Zemskiej. Ich łączna wartość wynosi p...
Wrocław: Będzie więcej gminnych mieszkań. Miasto porozumiało się z KZN
Wrocławski samorząd będzie działał wspólnie z Krajowym Zasobem Nieruchomości przy realizacji wspólny...
Kraków: Skrzyneckiego 15-17 – w pobliżu ronda Matecznego powstaje apartamentowiec [WIZUALIZACJE]
Krakowski deweloper Spiridon realizuje inwestycję w miejsce zburzonego w tym roku obiektu przy alei...
Wrocław: PSG zbuduje niedaleko lotniska siedzibę dla oddziału
Największa spółka grupy Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zbuduje biurowiec dla Gazowni Wrocła...
Warszawa: Essentiel – Bouygues Immobilier zapowiada budowę nowego osiedla na Białołęce [WIZUALIZACJE]
Polski oddział francuskiego dewelopera znów stawia na prawobrzeżną część stolicy. Zrealizuje blisko...