DODAJ

Mieszkania ostatniego etapu osiedla Harmony Park w Warszawie w sprzedaży

Mieszkania i domy / Warszawa
Mieszkania ostatniego etapu osiedla
Kajtman
2018-11-06 15:08:13
Marvipol, giełdowy deweloper działający na rynku warszawskim i trójmiejskim, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie osiedla Harmony Park, zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Kłobuckiej, na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa. Łącznie w 7 budynkach znajdzie się 319 mieszkań i 3 lokale usługowe.

Będą to już ostatnie mieszkania w ramach osiedla Central Park Ursynów – jednej z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i najpopularniejszej inwestycji Grupy Kapitałowej Marvipol, której łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 134 tys. mkw. 

Harmony Park to zaciszne, pełne zieleni miejsce zlokalizowane w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W ostatnim etapie osiedla zostanie wybudowanych 7 budynków, które wyróżniać będzie niska, kameralna zabudowa od 2 do 4 pięter, komfortowe przestrzenie między budynkami oraz widok na oczko wodne. Jednocześnie będą to ostatnie mieszkania w ramach popularnej inwestycji Central Park Ursynów, której osiedle Harmony Park jest częścią. W ofercie znajduje się bogaty wybór mieszkań, od 30-metrowych kawalerek typu studio po 5-pokojowe apartamenty o powierzchni blisko 144 mkw. Atrakcyjne rozkłady mieszkań z tarasami, balkonami bądź ogródkami zapewnią wygodę mieszkańcom. Uwagę klientów z pewnością przyciągną ponad 100-metrowe tarasy i prawie 200-metrowe ogródki przynależne do wybranych apartamentów. Kupujący będą mogli także wybierać wśród apartamentów z oknami na dwie strony świata. W 11 wyjątkowych apartamentach o metrażach od 57 do 144 mkw. będzie możliwość zamontowania kominka, a z części lokali będzie rozciągać się widok na wewnętrzne oczko wodne. Ponadto, większość apartamentów będzie miało ponadstandardową wysokość – 305 cm. 

Nadrzędnym celem projektu są rozwiązania mające pozytywny wpływ na poziom i jakość życia na całym terenie inwestycji. Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, posiada bogate, staranie zaplanowane części wspólne, w tym liczne miejsca do rekreacji oraz sklepy i punkty usługowe. Osiedle Harmony Park będzie miało dostęp do pełnej infrastruktury Central Park Ursynów oferującej m.in. własne jezioro otoczone drewnianymi pomostami, miejsce do jogi, ścieżki spacerowe i do joggingu oraz Plac Restauracyjny z uroczymi knajpkami. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw oraz wielofunkcyjne boisko, przynależne do poprzedniego etapu inwestycji. Na terenie Central Park Ursynów uruchomiono przedszkole, a w najbliższym otoczeniu Harmony Park znajdują się również publiczne przedszkole i szkoły. 

Atutem całego kompleksu jest starannie zaplanowana zieleń obfitująca w kwitnące na wiosnę drzewa i krzewy oraz współgrające ze zbiornikami wodnymi trawy ozdobne i rośliny szuwarowe. Przewidziana roślinność na dachach budynków Central Park Ursynów korzystnie wpłynie na jakość powietrza na osiedlu i zasilającej jeziorko deszczówki.

Projekt architektoniczny Harmony Park przygotowała warszawska pracownia Archiplan Design. – Organiczna urbanistyka zespołu zabudowy, wewnątrz osiedla, poszukująca otwarć widokowych, różnorodnych, niemalże z każdego zaplanowanego mieszkania, umożliwia dobre nasłonecznienie mieszkań, jak również zapewnia ich użytkownikom prywatność. Wody otwarte towarzyszące zabudowie inwestycji Central Park Ursynów wzbogacają przestrzeń i czynią ją bezkonkurencyjnym miejscem spędzania wolnego czasu jego mieszkańców – mówi Ewa Widera, główny architekt, Archiplan Design.

Ceny mieszkań na osiedlu rozpoczynają się od 7 655 zł za mkw. Zakończenie budowy planowane jest w IV kwartale 2020 roku.

Źródło: materiały prasowe