Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte na Woli

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte na Woli

Warszawa
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli. Do oferty trafiło 145 lokali o metrażach od 24,5 m kw. do 101 m kw. Dotychczas deweloper sprzedał już ponad 80% lokali z pierwszego i 75% z drugiego etapu osiedla. Pierwsze z nich będą gotowe do odbioru w połowie 2013 r. Realizacja ostatniego etapu zakończy się w 2014 r.

 

Trzeci etap Carré Arte będzie ostatnią częścią tego kompleksu. Deweloper wybuduje w nim 145 mieszkań, w tym:

 


  • 43 mieszkania 1-pokojowe o pow. 24,5 – 29 m kw.

  • 55 mieszkań 2-pokojowych o pow. 40 – 56 m kw.

  • 36 mieszkań 3-pokojowych o pow. 54,5 – 69 m kw.

  • 9 mieszkań 4-pokojowych o pow. 75 – 107 m kw.

  • 2 mieszkania 5-pokojowe o pow. 101 m. kw.

 

REKLAMA

Średnia cena za 1 m kw. kształtuje się na poziomie 7190 zł. W ofercie znalazła się również spora pula mieszkań kwalifikujących się do programu Rodzina na Swoim, który cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących.
 
 

Równolegle z rozpoczęciem sprzedaży ostatniego etapu Carré Arte rozpoczął się odbiór mieszkań w budynku Bell’Arte. W sprzedaży pozostało jedynie 6 mieszkań oraz 6 lokali usługowych.


Dla klientów, którzy chcieliby bliżej poznać inwestycję oraz zobaczyć możliwości aranżacyjne oferowanych lokali, Bouygues Immobilier Polska otworzył nowe mieszkanie pokazowe mieszczące się na terenie osiedla. W 3-pokojowym lokalu o powierzchni 63 m kw.  deweloper zaprezentował jeden z trzech standardów wykończenia wnętrz oraz autorskie rozwiązania architektoniczne.


– Mieszkanie pokazowe to doskonała szansa na zaplanowanie w szczegółach swojego mieszkania, jeszcze na etapie realizacji inwestycji. Jest to szczególnie pomocne w przypadku lokali o stosunkowo niewielkich metrażach, w których kluczową rolę odgrywa funkcjonalność przestrzeni. Przykład najnowszego lokalu pokazowego dowodzi, że każde mieszkanie trzypokojowe w inwestycji Carr
é Arte może być praktyczne i nowoczesne, oferując komfort dla całej rodziny – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Na osiedlu budowanym przez Bouygues Immobilier Polska przy ulicy Jana Kazimierza znajdzie się w sumie ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m kw. Dotychczas deweloper wybudował już 174 lokale w ramach etapów Villa Arte i Bell’Arte. Docelowo w tej lokalizacji planuje realizację jeszcze jednego kompleksu budynków. Uzupełnieniem oferty mieszkaniowej inwestycji są lokale usługowe – w jednym z budynków powstało przedszkole funkcjonujące od września tego roku. Rodziny z dziećmi docenią także bezpośrednie sąsiedztwo parku z licznymi alejkami spacerowymi oraz placem zabaw dla najmłodszych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA