Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań w inwestycji Carré Arte na Woli

Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań w inwestycji Carré Arte na Woli

Warszawa
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż kolejnych 69 mieszkań w inwestycji Carré Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli. Wśród nich znalazły się lokale o metrażach od 25 m kw. do 63 m kw. Dotychczas deweloper sprzedał już 75 % spośród 137 mieszkań oferowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji, który będzie gotowy do odbioru w II kwartale 2013 roku. Termin realizacji drugiego etapu Carré Arte przewidziano na I kwartał 2014 roku.


Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż kolejnej partii mieszkań w inwestycji Carré Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli. Do oferty trafiło 69 lokali o następujących metrażach:


  • 22 mieszkania 1-pokojowe (ok. 25 m kw.)

  • 11 mieszkań 2-pokojowych (43 m kw. – 46 m kw.)

  • 36 mieszkań 3-pokojowych (61 m kw. – 63 m kw.).

Średnia cena za 1 m kw. kształtuje się na poziomie ok. 7 200 zł. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Bouygues Immobilier Polska oferuje również możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz w jednym z trzech dostępnych standardów wykończenia: Chic, Tendance i Elégante.

REKLAMA

– Mieszkania wykończone cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Kupujący cenią tego typu oferty nie tylko za możliwość skorzystania z pomocy specjalistów i sprawdzonych fachowców, ale również dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego w drugim etapie sprzedaży Carré Arte zaplanowaliśmy realizację pewnej puli wykończonych lokali. Oferta ta adresowana jest zarówno do Klientów poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy zakup traktują w kategorii inwestycji – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Wchodzący właśnie do sprzedaży 5-piętrowy budynek Carré Arte to czwarty z budynków tworzących kompleks mieszkalny Villa Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli. Docelowo znajdzie się tam ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m kw. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2010 roku. Pierwszy budynek o nazwie Villa Arte został oddany do użytku w IV kwartale 2011 r, realizacja budynku Bell’Arte zaplanowana jest na IV kwartał 2012 roku. Prace w 9-piętrowym budynku Carré Arte zakończą się w II kwartale 2013 roku, natomiast w budynku 5-piętrowym – w I kwartale 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA