50 mieszkań z oferty Bouygues Immobilier Polska w programie „Rodzina na Swoim”

50 mieszkań z oferty Bouygues Immobilier Polska w programie „Rodzina na Swoim”

Warszawa
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozszerzyła liczbę mieszkań spełniających kryteria programu „Rodzina na swoim” obowiązujące w IV kwartale br. W ofercie znalazło się 50 mieszkań o metrażach od 55 m kw. do 64 m kw. zlokalizowanych w kluczowych warszawskich inwestycjach dewelopera: Carre Arte na Woli, La Cascade na Bielanach i Patio Avenir na Bemowie. Część mieszkań będzie gotowa do odbioru jeszcze w tym roku.

 

Obowiązujący od 1 października do końca grudnia br. limit ceny za m. kw. na stołecznym rynku pierwotnym wynosi 5789,50 zł i jest o 114,50 zł niższy od limitów obowiązujących w trzecim kwartale 2012 r. W ofercie Bouygues Immobilier Polska znalazło się 50 mieszkań spełniających nowe kryteria programu, w tym:


  • 24  mieszkania  w inwestycji Carre Arte na Woli

  • 18 mieszkań  w inwestycji Patio Avenir na Bemowie

  • 8 mieszkań w inwestycji La Cascade na Bielanach

Suma dopłat dla kupujących mieszkania w ramach programu RNS może wynieść nawet do 60 tys. zł.

 

Nadchodzące miesiące to ostatni moment na skorzystanie z dopłat w ramach programu Rodzina na Swoim. Klienci, którzy poszukują wymarzonego mieszkania i kwalifikują się do skorzystania z programu powinni bez wątpienia odwiedzić biura sprzedaży deweloperów. Tym bardziej, że w świetle obecnych trudności z uzyskaniem taniego kredytu w walucie, Rodzina na Swoim może być jedyną realną szansą na uzyskanie taniego i bezpiecznego źródła finansowania zakupu nieruchomości  – powiedział Krzysztof Foder, Menedżer ds. Sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

REKLAMA

 

INFORMACJE NT. INWESTYCJI:

Carré Arte to zespół dwóch budynków wchodzących w skład osiedla Villa Arte, zlokalizowanego przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Deweloper oferuje w nim 351 mieszkań o powierzchni od 24 do ponad 100 m kw. Cała inwestycja skupiać będzie ok. 850 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m2. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2010 roku. Budynki o nazwie Villa Arte i Bell’Arte zostały już oddane do użytku, w jednym z nich na parterze znajduje się przedszkole. Pierwsze mieszkania w Carré Arte będą oddawane w połowie przyszłego roku, kolejne pod koniec 2013 i w 2014 roku.

 

Patio Avenir to osiedle dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską na warszawskim Bemowie. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się  dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz dogodnymi połączeniami ze Śródmieściem i pozostałymi dzielnicami Warszawy. W pierwszym etapie inwestycji  deweloper planuje budowę 102 mieszkań, w drugim etapie powstanie 80 mieszkań i lokali usługowych wraz z terenami zielonymi placem zabaw dla dzieci, zlokalizowanym na terenie patio pomiędzy budynkami. Pierwsze mieszkania będą gotowe
do odbioru w III kwartale 2013 roku. Realizacja całej inwestycji zakończy się w II kwartale 2014 r.

 

La Cascade to nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska powstająca przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. Oprócz sąsiedztwa terenów zielonych, lokalizację osiedla cechuje doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz dogodne połączenia ze wszystkimi częściami miasta. W trzynastopiętrowym budynku znajdzie się 109 mieszkań o metrażach od 25 m kw. do 87 m kw. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2013 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA