Ruszyła budowa inwestycji „La Cascade” na warszawskich Bielanach

Ruszyła budowa inwestycji „La Cascade” na warszawskich Bielanach

Warszawa
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła budowę budynku „La Cascade” na warszawskich Bielanach. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PBM Południe S.A. Sprzedaż mieszkań ruszyła w styczniu br. Dotychczas, spośród 109 lokali oferowanych przez dewelopera nabywców znalazło już 35 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2013 rok.

 

„La Cascade” to trzynastopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Wyróżnia go oryginalna, kaskadowa budowa i nowatorskie rozwiązania architektoniczne zaprojektowane przez pracownię Britt-Plan z Warszawy.

REKLAMA

Wśród 109 mieszkań oferowanych przez dewelopera znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe, jak i trzy- oraz czteropokojowe lokale adresowane głównie do większych rodzin. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, loggie bądź tarasy, a lokale na parterze – ogródki.
Dostępne są jeszcze ostatnie lokale w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

Jednym z kluczowych czynników decydujących o wyborze danego lokum, poza jego ceną całkowitą, jest lokalizacja osiedla. Klienci odwiedzający nasze biura sprzedaży zwracają uwagę na dogodne połączenia komunikacyjne, bliskość przystanków komunikacji miejskiej czy stacji metra. Równie ważne jest dla nich sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych oraz punktów usługowych, szkół, przedszkoli i przychodni lekarskich. Zalety La Cascade doceniło już 35 Klientów, którzy zakupili lokum jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych – mówi Katarzyna Rauber, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Najtańsze mieszkania można kupić w cenie już od 6150 PLN / m.kw. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2013 rok.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA