Rusza budowa „Rezydencji Konstancińskiej”

Rusza budowa „Rezydencji Konstancińskiej”

Warszawa
REKLAMA

W lipcu rozpocznie się budowa „Rezydencji Konstancińskiej” na warszawskiej Sadybie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Stanisława Dygata. Generalnym Wykonawcą inwestycji została firma Kalter Sp. z o.o. Zakończenie prac planowane jest na początek 2016 r.

 

„Rezydencja Konstancińska” to 92 mieszkania o powierzchniach od 32 do 163 mkw. na sześciu kondygnacjach, garaż podziemny oraz urokliwy wewnętrzny ogród z placem zabaw dla dzieci. Wszystkie mieszkania, od kawalerek do lokali 5-pokojowych, posiadać będą balkony, a te największe, na ostatnim piętrze, także duże tarasy na dachu. Inwestycja zlokalizowana jest na spokojnej i pełnej zieleni Sadybie, osiedlu stworzonym niegdyś zgodnie z angielską ideą miasta-ogrodu.

 

Zielona Sadyba to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy zlokalizowanej w niewielkiej odległości od centrum miasta – mówi Olga Prokopiak, Dyrektor Marketingu Yareal Polska. To między innymi właśnie te atuty inwestycji wpłynęły na wysokie zainteresowanie projektem – jeszcze przed rozpoczęciem budowy, podpisaliśmy umowy rezerwacyjne na 40 proc. lokali. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się mieszkania trzy- i czteropokojowe.

REKLAMA

 

Dodatkowym atutem inwestycji, poza bliskością centrum handlowego Sadyba Best Mall oraz licznych placówek edukacyjnych – przedszkoli i szkół (m.in. francuskiej i brytyjskiej), jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Stanisława Dygata, w którym znajduje się jedna z warszawskich siłowni plenerowych.

 

Autorem projektu „Rezydencji Konstancińskiej” jest pracownia Ad3 Architektura Design Studio Projektowe Artur Klocek. Mieszkania dostępne są w cenach od 8500 do 11 300 złotych za metr kwadratowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA