Inwestycja „Księżycowa 60” z pozwoleniem na budowę

Inwestycja „Księżycowa 60” z pozwoleniem na budowę

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Spółka Matexi Polska uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę dla projektu „Księżycowa 60”. Deweloper zrealizuje w tym miejscu nowoczesny, siedmiopiętrowy budynek mieszczący 91 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 66 m2, w budynku powstanie również jednopoziomowa hala garażowa na 90 samochodów. Prace na działce u zbiegu ulic Maszewskiej i Księżycowej właśnie się rozpoczynają a ich zakończenie przewidziane jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Generalnym Wykonawcą  prac budowlanych jest firma Instalbud Rzeszów. W najbliższych dniach mieszkania trafią do oferty sprzedażowej Matexi Polska, a ich ceny zaczynać się będą od 6200 złotych za metr kwadratowy. W inwestycji dostępne będą lokale w programie MDM.

 

Projekt „Księżycowa 60” to budynek w segmencie popularnym utrzymany w stonowanej stylistyce, bryła budynku dobrze wpasowuje się w przestrzeń okolicznej zabudowy, wyróżni się jednak na ich tle ciekawym i charakterystycznym rozkładem nowoczesnych loggii z biało-żółtymi panelami kolorystycznymi w środkowej części budynku.

REKLAMA


Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej zarówno od strony Bielan, jak również Bemowa. Dla mieszkańców istotnym czynnikiem będzie zarówno dostęp do pobliskiej komunikacji autobusowej zapewniającej, od strony ul. Księżycowej, dogodny dojazd do stacji metra Marymont (8 min.), jak również rozwinięty węzeł komunikacyjny od strony ul. Powstańców Śląskich.

 

Inwestycja „Księżycowa 60” to już trzecia budowa rozpoczęta w Warszawie przez Matexi w ostatnich tygodniach, tym samym w budowie znajdują się budynki oferujące blisko 600 lokali, a w różnych stadiach projektowych i przygotowawczych pozostają przedsięwzięcia obejmujące kolejne 1000 mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA