Grazioso Apartamenty wśród laureatów konkursu „Budowa Roku 2012”

Grazioso Apartamenty wśród laureatów konkursu „Budowa Roku 2012”

Warszawa
REKLAMA

Inwestycja Grazioso Apartamenty, będąca częścią prestiżowego osiedla Eko-Park na warszawskim Mokotowie, otrzymała dyplom uznania w konkursie „Budowa Roku 2012” w kategorii – budynki mieszkalne osiedlowe. To wyjątkowe wyróżnienie, promujące nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoką jakość wykonania przyznawane jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Miejskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.


Do XXIII edycji konkursu zostało zakwalifikowanych 51 inwestycji z całej Polski. Wyróżnienie w konkursie „Budowa Roku” to budowlany Oscar, którym ponownie została nagrodzona inwestycja zrealizowana w ramach osiedla Eko-Park. To kolejne wyróżnienie dla osiedla Eko-Park, obok nagród takich jak: Central/Eastern European Real Estate Quality Awards, „Platynowe Wiertło” oraz „Życie w Architekturze”.


– Cieszy mnie, że nasze inwestycje znajdują uznanie w prestiżowych konkursach branżowych – mówi Grażyna Harczuk, Członek Zarządu Eko-Park SA – Grazioso Apartamenty, to już nasz dwunasty projekt w ramach osiedla Eko-Park na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowa architektura i lokalizacja osiedla Eko-Park znajdują odzwierciedlenie w zainteresowaniu dotychczasowych mieszkańców osiedla, którzy stanowią około 30 procent nabywców mieszkań Grazioso Apartamenty – dodaje Harczuk.

REKLAMA


Grazioso Apartamenty to ostatni etap osiedla Eko-Park zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, które jest uważane za jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w stolicy.


W składającym się z 3 budynków kompleksie mieszkaniowym znajduje się 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m2, gdzie dominują przestronne 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty.

Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates, generalnym wykonawcą była firma RE-Bau.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA