W każdy czwartek października zapraszamy na europejskie wieczory z Eko-Park

W każdy czwartek października zapraszamy na europejskie wieczory z Eko-Park

Warszawa
REKLAMA

Warszawski deweloper, firma Eko-Park, zaprasza klientów na zmysłową podróż po wybranych najciekawszych krajach Europy w ramach cyklu „Europejskie Wieczory z Eko-Park”. Począwszy od 13.10.2011 roku, w każdy czwartek października biuro sprzedaży dewelopera będzie otwarte do godziny 23:00.Pierwszy wieczór będzie poświęcony Włochom. W klimacie współczesnej Italii klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą inwestycją dewelopera, projektem mieszkaniowym Grazioso Apartamenty na warszawskim Mokotowie.


Europejskie Wieczory z Eko-Park


W ramach „Europejskich Wieczorów z Eko-Park” deweloper zaplanował dla klientów spotkania w niecodziennym stylu: przy francuskiej muzyce, aromatycznej włoskiej kuchni lub w otoczeniu rytmów flamenco. Osoby zainteresowane zakupem apartamentu na osiedlu mieszkaniowym Eko-Park, w każdy październikowy czwartek, będą mogły również wziąć udział w degustacji potraw oraz win charakterystycznych dla wybranego kraju.

Pierwszy wieczór cyklu, zaplanowany na 13 października, będzie poświęcony Włochom. W kolejnych tygodniach października atmosfera panująca w biurze sprzedaży nawiązywać będzie do klimatu Francji i Hiszpanii. „Europejskie Wieczory z Eko-Park” odbywają  się w biurze sprzedaży Eko-Park, przy ul. Chodkiewicza 11, na warszawskim Mokotowie.

 

Biuro sprzedaży otwarte do 23:00


W ramach „Europejskich Wieczorów z Eko-Park” biuro sprzedaży dewelopera będzie otwarte w każdy czwartek października w godzinach 19:00 - 23:00. Klienci będą mogli zapoznać się z ofertą inwestycji mieszkaniowych, a także porozmawiać ze sprzedawcami oraz skorzystać z usług doradcy, który zaprezentuje warunki kredytowe przygotowane przez banki wyłącznie dla klientów Eko-Park. W ramach „Europejskich Wieczorów z Eko-Park” deweloper przygotował specjalne, szyte na miarę, oferty sprzedaży dla klientów dedykowane do wybranych apartamentów.

REKLAMA

 

Ekskluzywne osiedle Eko-Park


Warszawski Mokotów to jedna z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, ostoja dyplomatów i ludzi kultury. To właśnie tutaj powstaje kompleks kameralnych rezydencji parkowych Grazioso Apartamenty.

Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji realizowanej w ramach prestiżowego osiedla mieszkaniowego Eko-Park zlokalizowanego w otulinie zieleni Pola Mokotowskiego. Kompleks mieszkaniowy Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Inwestycja liczy 155 mieszkań o powierzchni od 53 do 187 m2 i zostanie zrealizowana do połowy 2013 roku. Kolorystyka osiedla utrzymana w bieli i czerni to ponadczasowość formy, klasyka połączona z wysublimowaną nowoczesnością. Grazioso Apartamenty to wyjątkowe miejsce dla elit i koneserów.

Inwestycja została przygotowana z myślą o tych, którzy cenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni przyrody Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI


 • GRAZIOSO APARTAMENTY

 • ul. Chodkiewicza, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa

 • liczba mieszkań na osiedlu - 3 budynki, 155 mieszkań

 • termin oddania – II kwartał 2013 r.

 • powierzchnia dostępnych lokali – 53 – 187 m2

 • liczba pokoi – od 2 do 5

 • liczba pięter – 5-6

 • każde mieszkanie będzie posiadało balkon, taras lub loggię

 • poziom garażu -1

 • inwestycja ogrodzona i przygotowana do strzeżenia

 • wspólne patio, plac zabaw

 • generalny wykonawca – firma RE-Bau

 • projekt – Kuryłowicz & Associates

 • wykończenie – standard deweloperski

Spółka Eko-Park S.A. jest spółką powołaną do realizacji inwestycji w rejonie ulic Chodkiewicza/ Rostafińskich w Warszawie. Istnieje od 1996 roku. Założycielami Eko-Park S.A. były firmy mające bardzo duże doświadczenie na rynkach deweloperskich w kraju i za granicą. Spółka zatrudnia zespół osób, których umiejętności i doświadczenie zawodowe gwarantują należytą realizację inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA