Piątek Trzynastego – Dzień Szczęścia!

Piątek Trzynastego – Dzień Szczęścia!

Warszawa
Reputation Managers
REKLAMA

Czołowy warszawski deweloper Eko-Park S.A. organizuje w najbliższy weekend (13-15 lipca br.) dni otwarte dla Klientów zainteresowanych zakupem gotowego mieszkania w inwestycji Violino. Pod hasłem „Piątek Trzynastego – Dzień Szczęścia!” deweloper przygotował atrakcyjną ofertę cenową na ostatnie dostępne mieszkania. Oferta obejmuje wszystkie apartamenty w inwestycji Violino, będącej częścią prestiżowego osiedla Eko-Park na warszawskim Mokotowie. Dla Klientów, którzy ufają swojemu szczęściu i nie wierzą w pechową 13-tkę została przygotowana specjalna oferta - tylko w piątek 13 lipca Klienci będą mieli szansę skorzystać z dodatkowego rabatu na 13 wybranych apartamentów w inwestycji Violino.  

 

13-15 LIPCA - DNI OTWARTE W INWESTYCJI VIOLINO NA OSIEDLU EKO-PARK NA WARSZAWSKIM MOKOTOWIE

W najbliższy weekend, 13-15 lipca br., spółka Eko-Park zaprasza Klientów na dni otwarte w inwestycji Violino. W ramach nowego modelu cenowego na ostatnie lokale z rocznika 2011 deweloper oferuje gotowe mieszkania w wyjątkowo korzystnej cenie. Metraż mieszkań objętych promocją wynosi od 35 do 303 m2. Do każdego z apartamentów przynależy taras lub balkon.

W czasie najbliższych dni otwartych 13-15 lipca br. przygotowaliśmy dla naszych Klientów nowy model cenowy na 40 ostatnich apartamentów  w inwestycji Violino –  mówi Barbara Klassek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Eko-Park.


PIĄTEK TRZYNASTEGO – DLA CIEBIE MOŻE BYĆ SZCZĘŚLIWY!

Dla Klientów, którzy ufają swojemu szczęściu, nie wierzą w pechową 13-tkę i zdecydują się na zakup gotowego mieszkania w piątek 13-tego lipca br. została przygotowana specjalna oferta 13 apartamentów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

REKLAMA

 

INWESTYCJA VIOLINO – OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIA W NOWEJ PROMOCYJNEJ CENIE

Oferta zakupu mieszkania w inwestycji Violino na osiedlu Eko-Park to interesująca propozycja dla osób, które chciałyby jak najszybciej przeprowadzić się do nowego lokum i szukają ciekawego apartamentu w wyjątkowym miejscu. To bardzo dobra propozycja dla rodzin, osób aktywnych zawodowo lub studiujących, chcących poprawić swój komfort życia, ciesząc się zaciszem osiedla w otulinie Pola Mokotowskiego.

Violino to kompleks 5 połączonych budynków mieszkaniowych, tworzących kształt meandry, o różnych wysokościach od 3 do 7 pięter. Inwestycja liczy 174 mieszkania. W większości apartamenty w inwestycji Violino są już sprzedane. Kompleks ten zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. Uwagę zwracają m.in. znajdujące nie tylko na parterze, ale i na dachu budynków ogródki.

Osiedle Eko-Park, w skład którego wchodzi inwestycja Violino, jest uważane za jedno z najbardziej ekskluzywnych osiedli w stolicy. Na jego terenie znajduje się 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych urbanistycznie i stylistycznie.

 

Spółka Eko-Park S.A. jest spółką powołaną do realizacji inwestycji w rejonie ulic Chodkiewicza/Rostafińskich w Warszawie. Istnieje od 1996 roku. Założycielami Eko-Park S.A. były firmy mające bardzo duże doświadczenie na rynku deweloperskim. Spółka zatrudnia zespół osób, których umiejętności i doświadczenie zawodowe gwarantują należytą realizację inwestycji.

Wszelkie dane zamieszczone w niniejszej informacji prasowej mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego. Szczegóły oferty promocyjnej dostępne w Regulaminie Promocji dostępnym w Biurze Sprzedaży Eko-Park S.A. przy ul. Chodkiewicza 11 w Warszawie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA