Atrakcyjna oferta cenowa na siedem wybranych apartamentów w inwestycji Grazioso Apartamenty podczas dni otwartych

Atrakcyjna oferta cenowa na siedem wybranych apartamentów w inwestycji Grazioso Apartamenty podczas dni otwartych

Warszawa
REKLAMA

Czołowy warszawski deweloper Eko-Park organizuje w najbliższy weekend Dni Otwarte pod hasłem „Szczęśliwa Siódemka specjalnie dla Ciebie!” dla Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania w inwestycji Grazioso Apartamenty. Tylko w dniach 6 i 7 października osoby, które postawią na szczęśliwą siódemkę będą miały możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej na siedem wybranych mieszkań w inwestycji Grazioso Apartamenty, będącej częścią prestiżowego osiedla Eko-Park na warszawskim Mokotowie.


6-7 PAŹDZIERNIKA – DNI OTWARTE W INWESTYCJI GRAZIOSO APARTAMENTY NA WARSZAWSKIM MOKOTOWIE


W weekend 6-7 października firma Eko-Park, zaprasza klientów na Dni Otwarte w inwestycji mieszkaniowej Grazioso Apartamenty zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji na prestiżowym osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim.


W tych dniach biuro sprzedaży, znajdujące się przy ulicy Chodkiewicza 3, będzie czynne w godzinach od 10 do 16.


Podczas Dni Otwartych klienci zainteresowani inwestycją Grazioso Apartamenty będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą. Odwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia realizowanego projektu oraz wybranych przez siebie apartamentów bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu.


Do dyspozycji klientów będą sprzedawcy, którzy przedstawią szczegółowe informacje na temat inwestycji. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły również skorzystać z usług doradców finansowych, którzy zaprezentują warunki kredytowe przygotowane przez banki wyłącznie dla klientów Eko-Park.


SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA SPECJALNIE DLA CIEBIE!


Dla Klientów, którzy ufają swojemu szczęściu i zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji Grazioso Apartamenty  w dniach 6 i 7 października, deweloper Eko-Park przygotował specjalną ofertę cenową na siedem wybranych apartamentów. Atrakcyjna oferta cenowa została przygotowana na apartamenty o powierzchni od 53 do 130 m2.


WEEKENDOWE RABATY NA WYPOSAŻENIE WNĘTRZ DLA KLIENTÓW FIRMY EKO-PARK


Dla wszystkich osób, które podczas najbliższych Dni Otwartych odwiedzą biuro sprzedaży spółki Eko-Park przygotowano również 20% kupony rabatowe do wykorzystania w salonie wyposażenia wnętrz FormaZone od 6 do 14 października br. Promocją objęta jest cała oferta dostępna zarówno w salonie sprzedaży przy ul. Chodkiewicza 3, jak również na stronie internetowej www.formazone.pl.

REKLAMA

 

 

OSTATNI ETAP INWESTYCJI NA OSIEDLU EKO-PARK PRZY POLU MOKOTOWSKIM


W ostatnim czasie w inwestycji Grazioso Apartamenty zakończono kolejny etap budowy – stan surowy zamknięty. Aktualnie trwają prace wykończeniowe elewacji oraz części wspólnych (holle, klatki schodowe). We wszystkich apartamentach zamontowano już okna, instalacje elektryczne i sanitarne, położono tynki oraz wylewki.


Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Cechuje go najwyższy standard wykończenia i dbałość o każdy detal.W 3 budynkach składających się na kompleks Grazioso Apartamenty przewidziano łącznie 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m2, gdzie dominują przestronne 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Mieszkania na ostatnim piętrze posiadają przestronne tarasy. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, które podkreślają związek inwestycji z otaczającą ją przyrodą. Do każdego z apartamentów przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim.

Grazioso Apartamenty przygotowano głównie z myślą o osobach, które cenią komfort życia w mieście w otoczeniu przyrody.


Osiedle Eko-Park, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jest uważane za jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI


 • GRAZIOSO APARTAMENTY

 • ul. Chodkiewicza, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa

 • liczba mieszkań w inwestycji - 3 budynki, 158 mieszkań

 • termin oddania – II kwartał 2013 r.

 • powierzchnia dostępnych lokali – 53 – 187 m2

 • liczba pokoi – od 2 do 5

 • liczba pięter – 5-6

 • każde mieszkanie będzie posiadało balkon, taras lub loggię

 • poziom garażu -1

 • inwestycja ogrodzona i przygotowana do strzeżenia

 • wspólne patio, plac zabaw

 • generalny wykonawca – firma RE-Bau

 • projekt – Kuryłowicz & Associates

 • wykończenie – standard deweloperski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA