Dni otwarte w Grazioso Apartamenty – ostatni etap inwestycji na prestiżowym osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim w Warszawie

Dni otwarte w Grazioso Apartamenty – ostatni etap inwestycji na prestiżowym osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim w Warszawie

Warszawa
REKLAMA

W weekend 24-25 marca warszawski deweloper, firma Eko-Park, zaprasza klientów na Dni Otwarte w inwestycji mieszkaniowej Grazioso Apartamenty zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji na prestiżowym osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim.
 

W tych dniach biuro sprzedaży, znajdujące się przy ulicy Chodkiewicza 11, będzie czynne w godzinach od 10 do 16.

 

Podczas Dni Otwartych klienci zainteresowani inwestycją Grazioso Apartamenty będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą. Odwiedzający będą mogli obejrzeć realizowany projekt oraz wybrane przez siebie apartamenty bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu.

 

Do dyspozycji klientów będą sprzedawcy, którzy przedstawią szczegółowe informacje na temat inwestycji. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły również skorzystać z usług doradców finansowych, którzy zaprezentują warunki kredytowe przygotowane przez banki wyłącznie dla klientów Eko-Park.

Ostatni etap inwestycji na osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim

Osiedle Eko-Park na warszawskim Mokotowie uważane jest za jedno z bardziej prestiżowych apartamentowców w stolicy. Na terenie osiedla, zlokalizowanego w otulinie Pola Mokotowskiego, znajduje się 11 kompleksów rezydencji parkowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.

REKLAMA


W ramach ostatniego etapu inwestycji mieszkaniowej - Grazioso Apartamenty - powstają 3 kameralne budynki. Kompleks liczy 155 apartamentów o metrażu od 53 do 187 m2, gdzie dominują przestronne 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Inwestycja zostanie zrealizowana do połowy 2013 roku.


Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o. o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Cechuje go najwyższy standard wykończenia i dbałość o każdy detal. W części wspólnej budynków zostały zastosowane naturalne materiały: szlachetne drewno, naturalny kamień, wysokiej klasy ceramika i ślusarka aluminiowa.


Wnętrze osiedla wypełniono staranie dobranymi elementami małej architektury, w tym są: place zabaw, ozdobne drzewa oraz skwery zieleni. Na terenie osiedla znajduje się również salon Spa, salony kosmetyczne, a także sklepy, kawiarnie i restauracje. Osiedle jest ogrodzone, posiada wideo domofony oraz całodobową ochronę budynków z monitoringiem wizyjnym, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców.


Apartamenty wykończone zgodnie z najnowszymi trendami posiadają m.in.: duże drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń, kamienne parapety, a także funkcjonalne rozkłady mieszkań. Lokale na ostatnim piętrze posiadają przestronne tarasy. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, które podkreślają związek osiedla z otaczającą go przyrodą. Każdy z apartamentów posiada miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim.


Grazioso Apartamenty przygotowano głównie z myślą o tych, którzy cenią komfort życia w mieście w otoczeniu przyrody.


PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI


 • GRAZIOSO APARTAMENTY

 • ul. Chodkiewicza, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa

 • liczba mieszkań na osiedlu - 3 budynki, 155 mieszkań

 • termin oddania – II kwartał 2013 r.

 • powierzchnia dostępnych lokali – 53 – 187 m2

 • liczba pokoi – od 2 do 5

 • liczba pięter – 5-6

 • każde mieszkanie będzie posiadało balkon, taras lub loggię

 • poziom garażu -1

 • inwestycja ogrodzona i przygotowana do strzeżenia

 • wspólne patio, plac zabaw

 • generalny wykonawca – firma RE-Bau

 • projekt – Kuryłowicz & Associates

 • wykończenie – standard deweloperski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA