Osiedle Finale Apartments w Warszawie ma pozwolenie na użytkowanieźródło: Materiały inwestora

Osiedle Finale Apartments w Warszawie ma pozwolenie na użytkowanie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ekopark, czołowy deweloper inwestycji mieszkaniowych, ma pozwolenie na użytkowanie dla osiedla Finale Apartments. Kompleks trzech kameralnych apartamentowców jest zlokalizowany na prestiżowym warszawskim osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.
Ekskluzywny projekt zrealizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej modernistycznej architekturze, zapewnia nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich apartamentów już po wakacjach. Zainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru zaledwie kilka, dostępnych jeszcze w sprzedaży mieszkań. 
Dzięki inwestycji spółki Ekopark, architektura warszawskiego Mokotowa wzbogaciła się o kolejne wyjątkowe apartamentowce – Finale Apartments. Ten kompleks trzech kameralnych budynków przy Polu Mokotowskim wyróżnia się formą architektoniczną, prestiżem i komfortem dla mieszkańców. Finale Apartments wpisuje się w klimat osiedla Ekopark, które skupia życie warszawskich elit – mówi Artur Chwist, wiceprezes ds. marketingu oraz sprzedaży inwestycji deweloperskich Grupy Ekopark.
Wielki finał w Finale ApartmentsKameralna inwestycja Finale Apartments to 27 apartamentów zlokalizowanych na prestiżowym osiedlu Ekopark przy Polu Mokotowskim w Warszawie. W każdym z trzech budynków znajduje się jedynie 8-9 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 mkw. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny z dodatkowymi miejscami dla gości i pomieszczeniem dla oczekujących szoferów, profesjonalna sala ćwiczeń oraz strefa relaksu wraz z sauną. O ich potrzeby i bezpieczeństwo zadba całodobowa opieka recepcji. Rozwiązania technologiczne poprawiające komfort życia lokatorów obejmują między innymi nowoczesny system ogrzewania LogoTerma, indywidualną instalację wody lodowej, system podtrzymujący sygnał telefonii w garażu. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Mieszkańcy trzeciego, ostatniego piętra w budynku, mają do dyspozycji taras na dachu rezydencji. 
Finale Apartments to architektura, która nie tworzy wyrwy w krajobrazie, lecz harmonizuje z otoczeniem i wychodzi w kierunku okalającej ją natury, dając swoim mieszkańcom możliwość oddechu w samym centrum Warszawy. Mieszkańcy ze swoich tarasów mogą dotknąć drzew, a osoby przechodzące obok Finale będą miały wrażenie, że budynki są integralną częścią parku – podkreśla architekt Bogdan Kulczyński z KUL Architekci, projektant Finale Apartments.
Dodatkowo, piękno i komfort inwestycji podkreślają ponadczasowe aranżacje holi wejściowych wykonane przez EXITDESIGN Pracownia Projektowa, zdobywców głównej nagrody w międzynarodowym konkursie wnętrzarskim Property Awards 2016/17 za najpiękniejszy apartament w Polsce. Z wyjątkową starannością opracowana została koncepcja zagospodarowania przestrzeni wokół budynków. Całość obiektu jest przygotowana z myślą o potrzebach osób w każdym wieku, jak również niepełnosprawnych.
REKLAMA
Najdroższy penthouse w Warszawie w inwestycji Finale ApartmentsZainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru jeszcze zaledwie kilka apartamentów dostępnych w sprzedaży. Kompleks Finale Apartments oferuje również klientom ostatni wyjątkowy penthouse o powierzchni 233 mkw. zlokalizowany na ostatnim piętrze jednego z budynków. Apartament posiada 120-metrowy taras znajdujący się na dachu najwyższej kondygnacji Finale Apartments. Do lokalu prowadzi prywatne wejście i winda z wydzielonego parkingu podziemnego. 
Dwa penthouse’y w Finale Apartments o powierzchni 480 mkw. zostały sprzedane chwilę po tym, jak wprowadziliśmy ofertę na rynek. Ten penthouse to już ostatnia okazja do zamieszkania w miejscu, którego standard wyprzedzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających – mówi Artur Chwist z Ekopark. 
Perła na warszawskiej mapie nieruchomości! Ekskluzywne apartamenty w sercu Mokotowa!Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Finale Apartments – kameralne rezydencje na dobrze znanym warszawskim elitom osiedlu Ekopark, to wyjątkowe miejsce, zarówno dla biznesmenów, polityków jak i artystów, tych wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, prywatność i spokój, pozostając blisko kulturalnych atrakcji stolicy. Mieszkańcy Finale Apartments będą mieli dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, modnych pubów, restauracji czy sklepów Mokotowa oraz obiektów sportowych.
Finale Apartments może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych, ulubionego miejsca spotkań i relaksu warszawiaków. Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja Finale Apartments jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości, podkreśla Prezes Artur Chwist. 
Ekopark: piękno i komfort życia w kameralnych lokalizacjach w bliskości naturyPrawdziwe piękno inwestycji Finale Apartments oraz wirtuozerię w projektowaniu komfortu dla mieszkańców gwarantuje firma Ekopark, jeden z czołowych deweloperów w stolicy, specjalizujący się w prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych. Ekopark to ponad 22 lat doświadczenia w realizacji blisko 3000 mieszkań i apartamentów, wielokrotnie nagradzanych inwestycji w Warszawie i Krakowie. Deweloper przykłada ogromną wagę do spójności urbanistycznej i stylistycznej swoich projektów, piękna inwestycji i komfortu mieszkańców.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA