Finale Apartments – ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym otoczeniu

Finale Apartments – ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym otoczeniu

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Na osiedlu Eko-Park w Warszawie, w otulinie parku i Pola Mokotowskiego, powstają trzy kameralne rezydencje mieszkaniowe Finale Apartments. Projekt realizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej architekturze, gwarantuje nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Inwestycja spółki z grupy Eko-Park zostanie oddana do użytkowania pod koniec 2017 roku.
Butikowa inwestycja Finale Apartments to maksymalnie 27 ekskluzywnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 m2. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji lokalu. Mieszkańcy trzeciego piętra znajdą relaks i ukojenie w zielonym ogrodzie na dachu rezydencji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny, sala ćwiczeń i relaksu, a o ich potrzeby zadba opieka concierge.
Perła na warszawskiej mapie nieruchomości!Są takie miejsca w Warszawie, gdzie zawsze można spotkać kogoś wyjątkowego, miejsca które gromadzą elitę biznesową, polityczną i artystyczną kraju. Niewątpliwie takim miejscem jest Mokotów. To właśnie tu pod koniec 2017 roku, na osiedlu Eko-Park, oddana zostanie butikowa inwestycja mieszkaniowa Finale Apartments. Kameralne rezydencje to wyjątkowe miejsce, zarówno dla biznesmenów, jak i artystów, tych wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, prywatność i spokój, pozostając w bliskości kulturalnych atrakcji stolicy. Miejsce to idealnie nadaje się także dla rodzin z dziećmi – jest bezpieczne, ciche i spokojne. 
Deweloperzy chętnie sięgają po wyrażenia „unikatowa lokalizacja, bliskość natury”, często jednak na wyrost. Z realizowanych obecnie w Warszawie inwestycji jedynie Finale Apartments może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych, ulubionego miejsca spotkań i relaksu warszawiaków. Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja Finale Apartments jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości – mówi Artur Chwist Wiceprezes ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich grupy Eko-Park. 
REKLAMA
Eko-Park: piękno i komfort życia w kameralnych lokalizacjach w bliskości naturyPrawdziwe piękno inwestycji Finale Apartments oraz wirtuozerię w projektowaniu komfortu dla mieszkańców gwarantuje firma Eko-Park, jeden z czołowych deweloperów w stolicy, specjalizujący się w prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych. Eko-Park to ponad 20 lat doświadczenia w realizacji około 2100 apartamentów, wielokrotnie nagradzanych inwestycji w Warszawie i Krakowie.
Deweloper przykłada ogromną wagę do spójności urbanistycznej i stylistycznej swoich projektów, piękna inwestycji i komfortu mieszkańców. W poszukiwaniu wirtuozów budowania przestrzeni zaprasza do współpracy wybitnych architektów z kraju i zagranicy. Kameralne rezydencje Finale Apartments zostały stworzone w renomowanej pracowni KUL Architekci. Z niezwykłą starannością zaprojektowano także otoczenie rezydencji, uwzględniając nietypowe rozwiązania w zakresie małej architektury i oświetlenia. 
Klienci grupy Eko-Park doceniają również zastosowanie w inwestycji najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które służą mieszkańcom i środowisku naturalnemu, takich jak system grzewczy nowoczesnej generacji LogoTerma. Apartamenty zostaną wyposażone również w instalację wody lodowej. Dla miłośników zdrowia i urody deweloper zaprojektował salę fitness. Najwyższe bezpieczeństwo i dyskrecję zapewni ochrona rezydencji, a doświadczona obsługa concierge zadba o wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, potrzeby mieszkańców.
Podstawowe informacje o inwestycji Finale Apartments:
 • Adres: Warszawa, ul. Chodkiewicza 1
 • Deweloper: Grazioso-PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
 • Generalny Inwestor Zastępczy: Eko-Park S.A.
 • Projekt: KUL Architekci
 • Liczba budynków: 3
 • Liczba kondygnacji: 6 (dwupoziomowy parking podziemny, parter, 3 piętra)
 • Liczba mieszkań: 24-27
 • Liczba miejsc parkingowych: 82
 • Powierzchnia dostępnych lokali: 147,80-477,90 m2
 • Układ mieszkania: open space z możliwością własnej aranżacji, każde mieszkanie posiada taras, ogród zimowy
 • Termin oddania: IV kwartał 2017 roku
 • Wykończenie: standard deweloperski
 • Dodatkowe udogodnienia: wspólne patio i siłownia, obiekt ogrodzony, strzeżony, system grzewczy nowej generacji LogoTerma, zielony ogród na dachu

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA