Apartamenty Krasińskiego II z pozwoleniem na użytkowanieźródło: Material Inwestora

Apartamenty Krasińskiego II z pozwoleniem na użytkowanie

Warszawa
REKLAMA
Firma Atlas Estates poinformowała, że z początkiem sierpnia uzyskała ostateczne i prawomocne pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Krasińskiego II. Oznacza to, że nabywcy mieszkań w projekcie realizowanym na warszawskim Żoliborzu będą mogli odebrać klucze wcześniej, niż było to zakładane.
Inwestycja Apartamenty Krasińskiego II, w której znajdują się 123 mieszkania oraz 8 lokali usługowych, pierwotnie miała zostać oddana do użytku w IV kwartale tego roku. Deweloper sprzedał jak dotąd 97 mieszkań, w związku z czym w ofercie znajdują się ostatnie lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe, najmniejsze z nich o powierzchni 47,87 mkw., zaś największe 84,84 mkw. Lokale posiadają dodatkową powierzchnię przynależną w postaci balkonów, tarasów oraz ogródków na parterze. 
Cieszymy się, że udało nam się uzyskać ostateczne pozwolenie na użytkowanie już w sierpniu, dzięki czemu mieszkańcy Apartamentów Krasińskiego II będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań szybciej niż zakładali. Sprzedaż nieruchomości na wysoce satysfakcjonującym poziomie jest najlepszym wyznacznikiem atrakcyjności naszej inwestycji. Jesteśmy przekonani, że nowym lokatorom otoczenie Żoliborza szybko przypadnie do gustu – mówi Marcin Liberski, dyrektor ds. marketingu w Atlas Estates.
Apartamenty Krasińskiego II to 6-piętrowy budynek usytuowany przy ulicy Przasnyskiej 9 na warszawskim Żoliborzu. Wszystkie 123 mieszkania w ramach tej inwestycji mają ergonomiczny układ oraz są wyposażone w duże okna, co zapewnia lepsze doświetlenie mieszkania. W części podziemnej zaprojektowano garaż na 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W ramach inwestycji, na parterze budynku powstało osiem lokali usługowych – najmniejszy z nich o powierzchni 23,01 mkw., zaś największy liczy 209,34 mkw. 
REKLAMA
Nabywców przyciąga lokalizacja inwestycji, bowiem Żoliborz pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. W okolicy można korzystać z rozbudowanej oferty handlowo-usługowej oraz kulturowej. Miłośnicy sportu i pieszych wędrówek znajdą w pobliżu 6 parków, 14 km ścieżek rowerowych, boiska sportowe oraz korty tenisowe.
Apartamenty Krasińskiego II jest już piątą inwestycją mieszkaniową realizowaną przez Atlas Estates na terenie Warszawy. Dotychczas deweloper sprzedał wszystkie mieszkania w inwestycjach Apartamenty przy Krasińskiego (I etap), ConceptHouse Mokotów, Capital Art Apartments oraz Platinum Towers. Firma prowadzi również działalność na rynku nieruchomości komercyjnych – jest właścicielem biurowca Millennium Plaza w Warszawie oraz Sadowa Business Park w Gdańsku, a także Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA