Atlas Estates ogłasza drugi etap żoliborskiego osiedla Apartamenty Krasińskiego – funkcjonalność i elegancka fasada to główne wyróżniki projektu architektonicznego pracowni Kuryłowicz & Associates

Atlas Estates ogłasza drugi etap żoliborskiego osiedla Apartamenty Krasińskiego – funkcjonalność i elegancka fasada to główne wyróżniki projektu architektonicznego pracowni Kuryłowicz & Associates

Warszawa
REKLAMA
Warszawski deweloper Atlas Estates poinformował, że rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego. Jest ona zlokalizowana na Żoliborzu, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej, w niedalekiej odległości od terenów parkowych Sadów Żoliborskich i centrum handlowego Arkadia. Firma wzniesie 5-piętrowy budynek ze 123 mieszkaniami obok dwóch innych, które stanęły w ramach pierwszego etapu inwestycji. Metraże będą wahać się od 25 do 108 m kw., a ceny będą mieścić się w przedziale 8.000-10.000 zł za m kw.
Atlas Estates otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku, a ich zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Kalter Sp. z o.o.
Projekt architektoniczny przygotowała renomowana pracownia Kuryłowicz & Associates. Budynek wyróżniać będzie elegancka i staranna architektura, a także funkcjonalność mieszkań. Atlas Estates zaproponował rozwiązania podwyższające standard mieszkań, takie jak: przynależące do mieszkań tarasy, balkony lub ogródki, zwiększające doświetlenie duże przeszklenia okienne, podwyższone stropy czy preinstalacja do systemu klimatyzacji na ostatnich piętrach. Mieszkania będą też bardzo dobrze wyciszone, ponieważ część szachtów instalacyjnych została zaprojektowana poza obrębem lokali. Inwestycję Apartamenty Krasińskiego II będzie wyróżniać wysokiej klasy elewacja z zastosowaniem kamiennej okładziny. Elegancji bryle budynku doda również drewniana stolarka okienna oraz balustrady balkonów i tarasów ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego.
REKLAMA
„Mieszkania z pierwszego etapu Apartamentów Krasińskiego bardzo szybko znalazły nabywców. Ten sukces zachęcił nas do kontynuacji inwestycji. Jej drugi etap zapewni mieszkańcom wszystkie dotychczasowe korzyści, takie jak lokalizacja w zacisznym zakątku zielonego Żoliborza, a jednocześnie dobra komunikacja i bliskość centrum miasta, do którego autobusem, tramwajem i metrem można dojechać w 15 minut. Jednocześnie nowy budynek będzie charakteryzować elegancki projekt architektoniczny i wyższy standard wykończenia” – mówi Reuven Havar, dyrektor generalny Atlas Management Company.
Nowa, żoliborska inwestycja Atlas Estates jest skierowana przede wszystkim do młodych par i małżeństw oraz do rodzin z dziećmi. Ze względu na zielone otoczenie oraz  bliskość szkół i przedszkoli, Apartamenty Krasińskiego II stanowią szczególnie ciekawą propozycję dla tej grupy nabywców. Wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom, deweloper zdecydował się na strukturę mieszkań, w której dominować będą lokale dwu- i trzypokojowe, stanowiące łącznie 70% oferty. Nie zabraknie jednak również kawalerek z możliwością wydzielenia aneksu sypialnego oraz przestronnych mieszkań cztero- i pięciopokojowych.
Będzie on objęty monitoringiem i ochroną. Budynek zostanie również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W części podziemnej zaprojektowanych zostało 156 miejsc postojowych, w tym 2 stanowiska dla samochodów elektrycznych, oraz komórki lokatorskie. Natomiast na parterze znajdzie się miejsce na lokale handlowo-usługowe zaspokajające podstawowe potrzeby mieszkańców.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA