Eko-Park ma pozwolenie na użytkowanie inwestycji Grazioso Apartamenty w Warszawie

Eko-Park ma pozwolenie na użytkowanie inwestycji Grazioso Apartamenty w Warszawie

Warszawa
REKLAMA

Eko-Park, czołowy warszawski deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Grazioso Apartamenty. Dzięki uzyskaniu pozwolenia spółka w najbliższym czasie rozpocznie przekazywanie apartamentów klientom. Inwestycja została zrealizowana przed zakładanym harmonogramem. Kompleks Grazioso Apartamenty zlokalizowany jest na osiedlu Eko-Park w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.


– Uzyskane pozwolenie stanowi podstawę do rozpoczęcia w najbliższym czasie przekazywania lokali klientom. Kolejnym etapem, po finalizacji wymaganych ustawowo procedur, będzie podpisywanie umów ustanowienia odrębnej własności lokali i przenoszenie własności na ich nabywców. Dotychczasowy poziom sprzedaży w inwestycji Grazioso Apartamenty jest zgodny z naszymi oczekiwaniami – powiedziała Barbara Klassek, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Eko-Park.


Ostatni etap inwestycji na osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim

W 3 budynkach składających się na kompleks Grazioso Apartamenty przewidziano łącznie 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m2, gdzie dominują przestronne 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Mieszkania na ostatnim piętrze posiadają przestronne tarasy. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, które podkreślają związek inwestycji z otaczającą ją przyrodą. Do każdego z apartamentów przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim.


Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Cechuje go wysoki standard wykończenia i dbałość o każdy detal.

REKLAMA


Grazioso Apartamenty przygotowano głównie z myślą o osobach, które cenią komfort życia w mieście w otoczeniu przyrody.


Osiedle Eko-Park, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jest uważane za jedną z bardziej prestiżowych inwestycji w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.


Podstawowe informacje o inwestycji


  • Grazioso Apartamenty

  • ul. Chodkiewicza, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa

  • liczba mieszkań w inwestycji - 3 budynki, 158 mieszkań

  • liczba pokoi – od 2 do 5

  • poziom garażu -1

  • inwestycja ogrodzona i przygotowana do strzeżenia

  • wspólne patio, plac zabaw

  • generalny wykonawca – firma RE-Bau

  • projekt – Kuryłowicz & Associates

  • wykończenie – standard deweloperski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA