Apartamenty Solec Residence sprzedane w połowie

Apartamenty Solec Residence sprzedane w połowie

Warszawa
REKLAMA
Tuż po zawieszeniu wiechy, a jeszcze przed stanem surowym zamkniętym, Sawa Apartments sprzedała 50 proc. apartamentów w luksusowym wielofunkcyjnym kompleksie Solec Residence przy ul. Solec 18/20 w Warszawie. W obecnej chwili nie powstaje w stolicy żaden obiekt zbliżonej klasy.
11 maja na terenie budowy kompleksu po raz pierwszy nabywcy i potencjalni klienci będą mogli zobaczyć dopiero budowane apartamenty bardzo plastycznie i sugestywnie zwizualizowane w stanie ukończonym i urządzonym. Odbędzie się to w rzeczywistości wirtualnej technologii VR.
Sawa Apartments przywiązuje olbrzymią wagę nie tylko do jakości swojego budownictwa i wysokogatunkowych materiałów budowlanych nie ingerujących w ekosystem, ale także do promowania ekologicznego stylu życia wśród swoich klientów. Goście środowego wydarzenia na Solcu będą mogli zapoznać się z modelami aut ekologicznych BMW specjalnie prezentowanymi na tę okazję przez dealera bawarskiego koncernu – firmę BMW Inchcape Motor. Zaprezentowane zostaną modele i3 z napędem elektrycznym oraz i8 z napędem hybrydowym. Trwają obecnie negocjacje Sawy Apartments z BMW Inchcape Motor w kwestii rozszerzenia współpracy, która mogłaby przynieść korzyści nabywcom apartamentów w Solcu Residence. Będzie tam stacja ładowania samochodów elektrycznych.
Wydarzenie komentuje prezes spółki Sawa Apartments Marian Okręglicki: „Inicjujemy dziś w Polsce nowe w deweloperskiej branży mieszkaniowej podejście do klienta. Dajemy mu wyrafinowaną możliwość przespacerowania się w wirtualnej rzeczywistości po jego przyszłym apartamencie. Mamy nadzieję, iż ta pionierska i już na większą skalę inicjatywa spotka się z dobrym przyjęciem. Pozwoli ona naszym klientom na jeszcze bardziej świadome i precyzyjne podejmowanie decyzji o zakupie apartamentów. Nie na tym jednak koniec. W dzisiejszym spotkaniu z klientami uczestniczy dealer BMW. Zaprezentuje on ekologiczne samochody z napędem elektrycznym. Nie jest to dziełem przypadku. Przez wiele lat cierpliwie i solennie zapracowaliśmy na ekologiczny i sportowy charakter naszego apartamentowca na stołecznym Solcu. Począwszy od sześcioletniego procesu wyboru działki wśród aż czterech parków i innych terenów zielonych Powiśla, poprzez uzyskiwanie warunków zabudowy oraz pozwolenia na budowę, aż po projekt Solca Residence z najdoskonalszych, najszlachetniejszych materiałów budowlanych – zawsze przyświecała nam idea dobrego samopoczucia mieszkańców. Całości tego ekologicznego i sportowego ducha naszej inwestycji dopełnia nie tylko stacja ładowania samochodów elektrycznych, jaka znajdzie się w tym obiekcie, ale także infrastruktura rekreacyjna apartamentowca w postaci 6-metrowej ścianki wspinaczkowej, pola golfowego i klubu fitness. Nieprzypadkowo zatem inwestycję tę finansuje Bank Ochrony Środowiska SA”.
REKLAMA
Solec Residence powstaje w najbardziej zielonej części stołecznego Śródmieścia. Otaczają go cztery tereny zielone: od zachodu Park im. Janiny Porazińskiej; od południowego zachodu Skwer Jerzego Janickiego; od południa 90-hektarowy zespół dużych układów ogrodowych w postaci Parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego; od wschodu nadwiślański Bulwar Flotylli Wiślanej.
Estetykę kompleksu Solec Residence komentuje Paweł Bogiel – kierownik kontraktu i budowy z ramienia Karmar SA, generalnego wykonawcy tego obiektu: „Całą elewację stanowi elegancki, wysokogatunkowy kamień – wapień i granit. Już z zewnątrz zdecydowanie podnosi to klasę budynku. Każdy inżynier generalnego wykonawcy z dowolnej firmy budowlanej zauważy, kiedy deweloper oszczędza na materiałach, a kiedy nie. W inwestycji na Solcu oszczędności na jakości i elegancji nie ma. Na tle warszawskich apartamentowców Solec Residence zdecydowanie wyróżnia się szlachetną kamienną elewacją na całej powierzchni budynków. Podobnych budynków mieszkaniowych jest niewiele, a ten element w szczególności wpływa na ekskluzywną klasę budynku”.
Stan surowy zamknięty Solec Residence osiągnie pod koniec czerwca po instalacji całej ślusarki aluminiowej i bram. Termin oddania całego obiektu deweloperowi przypada na przełom roku. Do tego czasu kompleks uzyska pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi nabywcy apartamentów i lokali użytkowych będą się wprowadzali na przełomie I i II kwartału przyszłego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA