Firma Rafin zaprasza na Dni Otwarte na os. Złota Podkowa oraz Kępa Mieszczańska

Firma Rafin zaprasza na Dni Otwarte na os. Złota Podkowa oraz Kępa Mieszczańska

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Doskonałą okazją do poznania inwestycji firmy Rafin – Złotej Podkowy oraz Kępy Mieszczańskiej – będą najbliższe Dni Otwarte. Odbędą się one w dniach 17 października – na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego oraz 18 października – na terenie inwestycji Złota Podkowa, położonej przy ul. Zwycięskiej, na wrocławskich Krzykach. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla oraz oglądanie gotowych mieszkań.
Podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu mieszkań oraz poznać okolice inwestycji. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa. W programie Mieszkanie dla Młodych przygotowaliśmy mieszkania 2 i 3 pokojowe w cenie 5243 zł/m2. Z kolei na os. Kępa Mieszczańska możemy kupić mieszkanie już od 5995 zł/m2.
Więcej informacji na temat Dni Otwartych można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 71 788 78 88.
REKLAMA
Osiedle Kępa Mieszczańska położone jest w malowniczej scenerii wyspy Kępa Mieszczańska, pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. Nowoczesny projekt osiedla jest efektem pracy renomowanej pracowni Maćków. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć komfortowymi mieszkaniami, w centrum Wrocławia, tuż obok Starego Miasta, a jednocześnie w samym środku zielonej wyspy, z pięknym widokiem na Odrę. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 komfortowych, słonecznych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 88 m2. Właśnie zakończony został I etap. Szeroka oferta umożliwia przyszłym mieszkańcom wybranie mieszkania maksymalnie dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb. Inwestycję wyróżnia: wysokiej jakości wykończenie części wspólnych m.in.: płyty HPL, oświetlenie ledowe, telewizja dozorowa, video-domofon,  podwieszane sufity. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz przestronne komórki lokatorskie.
Inwestycja Złota Podkowa to wyjątkowe osiedle w portfolio firmy Rafin. Wyróżnia ją nowoczesna architektura oraz prestiżowa lokalizacja – w jednej z najwyżej wycenianych dzielnic mieszkalnych we Wrocławiu, nieopodal rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji dostępnych jest 41 gotowych mieszkań, w budynku czterokondygnacyjnym. W ofercie są lokalne: dwu, trzy i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach – od 45 do 78 mkw. Na terenie osiedla powstały liczne alejki spacerowych, ogródki i plac zabaw. Dla mieszkańców dostępne są również miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Osiedle otoczone jest hektarami terenów zielonych – w pobliżu znajdują się: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, nieopodal – Park Kleciński oraz Park Południowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA