DODAJ

"Złota Podkowa"

MAPAWrocław
Zwycięska
m2
m2
rzut K3M17 2 pokoje 68,74 m2 3 piętro
zapytaj
rzut K3M20 2 pokoje 56,35 m2 3 piętro
zapytaj
Osiedle Złota Podkowa zlokalizowane jest w samym "sercu" popularnej dzielnicy Krzyki, na Partynicach. W naszej ofercie zostało już ostatnich kilka przestronnych mieszkań z blisko 600 w niskiej zabudowie już od 5 710 zł/mkw!
Dla większego komfortu życia mieszkańców przygotowaliśmy garaże, miejsca postojowe oraz własną galerię handlową (znany dyskont, apteka, restauracje, fitness i wiele innych). O bezpieczeństwo osiedla przez całą dobę dba system monitoringu. Dla najmłodszych przygotowano natomiast plac zabaw.
Ogromnym atutem Złotej Podkowy jest jej otoczenie. Vis-a-vis mieści się blisko 80 ha kompleksu rekreacyjno-parkowego z Torem Wyścigów Konnych i miasteczkiem Western Jack’s City. To miejsce idealne do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Szybko dojedziemy również do wrocławskiego Aquaparku. Niedawno otwarto nową galerię handlową Aleja Bielany, do której dojedziemy w 10 minut, w jej ofercie znajdziemy sklepy wielu znanych marek oraz duże Kino Helios.
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem, dzięki czemu szybko dojedziemy w każdy zakątek miasta (w pobliżu węzeł AOW). Złota Podkowa to doskonały wybór dla osób poszukujących mieszkania w cichej i spokojnej zielonej okolicy.
Szczegóły
inwestorRafin Developer Sp. z o.o.
wykonawcaSilkBau Sp. z o.o.
rodzaj zabudowyZabudowa szeregowa
mediaTV, internet, telewizja
informacje dodatkoweBalkon 5, 11
0 obiekty kultury i rozrywki4 sklepy1 szkoła i uczelnia7 lokali gastronomicznych14 przystanków komunikacji
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję