Piękne mieszkania pod klucz na Kępie Mieszczańskiej

Piękne mieszkania pod klucz na Kępie Mieszczańskiej

Wrocław
Rafin Developer Sp. z o.o.
Rafin Developer Sp. z o.o.
REKLAMA
Współpraca Rafin i warszawskiej firmy designerskiej KODO układa się doskonale. A promocja na wykończenie wnętrza wzbudza duże zainteresowanie. Część klientów już skorzystała z oferty i zamieszkała w pięknie wykończonych wnętrzach na osiedlu Kępa Mieszczańska.
Firma KODO to prawdziwi profesjonaliści, dla których najważniejsze jest zadowolenie lokatorów mieszkania. 
Wspólne działania Rafin i KODO nie ograniczają się jednak do tego osiedla. Z promocji mogą bowiem skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkaniami na pozostałych inwestycjach developera.
Ci, którzy chcą zamieszkać w centrum, mogą zainwestować w mieszkanie pod klucz na osiedlu Wybrzeże Reymonta. Jest to osiedle, w którym pierwsze odbiory mieszkań rozpoczną się lada moment. Do wyboru są również osiedla na wrocławskich Krzykach – Złota Podkowa oraz Partynice House. 
REKLAMA
Developer posiada jeszcze inteligentne domy szeregowe na osiedlu Nowe Iwiny na Polnej, zaledwie 300 m od administracyjnej granicy osiedla. W sąsiedztwie znajduje się także ostatni już dom, na osiedlu 12-miesięcy. 
Warto zastanowić się nad mieszkaniem lub domem pod klucz, tym bardziej, że developer oferuje cenę promocyjną – 486 zł, a w przypadku wykończenia kuchni, mieszkańcy otrzymają gratis zmywarkę. Co jest jednak najważniejsze, fachowe porady osobistego architekta to gwarancja pięknego wnętrza i wymarzonego mieszkania, 
Efekt jest zniewalający.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA