Apartamenty nad rzeką z niesamowitym widokiem. River Point przyciąga klientówźródło: http://www.archicom.pl

Apartamenty nad rzeką z niesamowitym widokiem. River Point przyciąga klientów

Wrocław
Artykuł sponsorowany
River Point
adresWrocław, most Mieszczański
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
W sercu przeżywającej renesans Kępy Mieszczańskiej powstaje apartamentowy kompleks River Point. Klienci zwracają uwagę na jego świetną lokalizację, przestronne mieszkania wyposażone w tarasy, a także wyjątkowy widok na Stare Miasto i Odrę.
Pana Artura spotkaliśmy na targach mieszkaniowych tuż przy stoisku Archicomu. Około czterdziestoletni, elegancko ubrany, z nienaganną fryzurą – jak się okazało, pracuje na kierowniczym stanowisku w jednym z dużych banków.  
– Rozglądamy się z żoną za nowym mieszkaniem. Co się dla nas liczy? Przede wszystkim lokalizacja. Lubimy wyskoczyć wieczorem na kolację do restauracji albo do kina. Dlatego chcemy mieszkać w centrum miasta i mieć wszędzie blisko, bez konieczności jechania samochodem. No i do pracy w Rynku mógłbym chodzić na piechotę – mówi pan Artur.
Dlatego – jak tłumaczy – zainteresował się inwestycją River Point, powstającą na Kępie Mieszczańskiej.
– Miło patrzeć, jak ta jeszcze do niedawna zapomniana część Wrocławia się zmienia. Mnóstwo nowych inwestycji, odnowione nadrzeczne bulwary, sporo zieleni – robi się tu naprawdę pięknie – podkreśla pan Krzysztof.
Po chwili rozmowy, do pana Krzysztofa dołączyła jego żona – pani Magdalena. Ją najbardziej kuszą przestronne tarasy i loggie, w które wyposażone są mieszkania, a także taras widokowy na dachu z panoramą na Stare Miasto i Odrę.
REKLAMA
– Już widzę tam siebie z poranną kawą – śmieje się pani Magdalena.


Wysokie i słoneczne mieszkania

Wraz z mężem cenią sobie przestrzeń, dlatego znaczenie ma dla nich również fakt, że apartamenty w River Point będą wysokie (nawet do 3 metrów) i z dużymi przeszkleniami. Pani Magdalena podkreśla też, że lubią aktywny wypoczynek.
– Ja preferuję bieganie, a nadodrzańskie bulwary nadają się do tego wprost idealnie. Mąż woli siłownię, więc ucieszył się, że w River Point będzie klub fitness – mówi pani Magdalena.
Powstający na Kępie Mieszczańskiej kompleks apartamentowców River Point będzie się składał docelowo z trzech budynków, w których znajdzie się łącznie około 250 mieszkań. Pierwsze 110 apartamentów będzie gotowych już w przyszłym roku. 
Z pełną ofertą dostępnych mieszkań w tej inwestycji można zapoznać się na stronie Archicomu.

nowa mieszkanie w River Point

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
River Point - KM6 2/0/1/1aKM6 2/0/1/1a41.2 m2parter1-