Wrocław: River Point – obserwuj życie miasta z wyjątkowej perspektywyfot. investphoto.pl

Wrocław: River Point – obserwuj życie miasta z wyjątkowej perspektywy

Artykuł sponsorowany
River Point
adresWrocław, most Mieszczański
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Wysokie apartamenty z niezwykłym widokiem także z niższych kondygnacji w nabierającej prestiżu okolicy – inwestycja Archicomu na Kępie Mieszczańskiej kusi wrocławian wieloma walorami. Stanowi dla nich również świetną okazję do zarobku z wynajmu.
Przy samej Odrze, w sąsiedztwie mostów Mieszczańskich, wznoszą się coraz wyżej trzy apartamentowce. Znajdzie się w nich 250 mieszkań. Pierwszy etap będzie gotowy jeszcze w tym kwartale i wciąż jest szansa na zakup apartamentu nawet w promocyjnej cenie. A jest w czym przebierać – lokale o powierzchni do aż 180 mkw. robią ogromne wrażenie. Jeżeli ktoś szuka apartamentu we Wrocławiu, koniecznie musi zapoznać się z ofertą Archicomu.
fot. investphoto.pl

Zachwycaj się widokiem – codziennie i z każdej kondygnacji

Wzbudzające duże emocje widoki stanowią charakterystyczną cechę River Point. Można poczuć się z nich bliżej przyrody rozciągającej się za oknem o każdej porze dnia i roku. Gdy wiosna zakwita, lato promienieje, jesień nabiera barw, aż wreszcie nadchodzi zimowa atmosfera – mieszkańcy obserwują te zmiany z komfortowego apartamentu. Urokliwa, zadbana zieleń łączy się z malowniczym krajobrazem rzeki i zaplanowaną reprezentacyjną promenadą, tworząc mieszankę będącą w stanie zaspokoić największe oczekiwania.
Osiedle wrocławskiego dewelopera to doskonały kierunek dla każdego miłośnika wysokości. Najwyższy z budynków osiągnie aż dziewięć pięter. Z lokali znajdujących się na tej  kondygnacji rozciąga się zachwycający widok na panoramę miasta: nadodrzańskie bulwary, wyspy, rynek, czy Nadodrze pełne zabytkowych, różnorodnych kamienic. A gdyby ktoś zapragnął więcej, to na szczycie apartamentowca będzie czekał na niego taras widokowy – świetny punkt programu romantycznego wieczoru.
Przyszli lokatorzy inwestycji przy ulicy Mieszczańskiej będą nieustannie kuszeni, by, chodząc po mieszkaniu, na chwilę się zatrzymać i spojrzeć na zewnątrz. Duże, przesuwane okna zapewnią optymalny dopływ światła i świeżego powietrza, a wysokie wnętrza – nawet do trzech metrów – zagwarantują poczucie otwartej przestrzeni. Całość dopełnią rozległe tarasy i loggie. Głębokość części z nich wyniesie aż 2,4 metra.
fot. investphoto.pl

Prestiż na wyciągnięcie ręki

Gdy mieszkańcy będą wracać do domów i mijać eleganckie lobby oraz reprezentacyjne klatki schodowe – zwrócą uwagę na wysoka jakość wykonania i ekskluzywny charakter apartamentowca. To wrażenie podsycą wykonane w najwyższym standardzie, z wieloma udogodnieniami ich własne apartamenty. I taka też zaczyna być, a nawet już jest, okolica osiedla – prestiżowa.
Kępa Mieszczańska przyciąga inwestorów i wrocławian. Archicom zakupił teren na niej pod realizację mieszkań unikatowych na skalę miasta. Wyspa nabiera życia z każdym kolejnym przedsięwzięciem, a jej popularność rośnie. Zakup lokalu w River Point to trafiona inwestycja, ponieważ jego wartość będzie prawdopodobnie stale wzrastać. Wskazuje na to chociażby ostatni przetarg na sprzedaż działek na Kępie Mieszczańskiej, do którego przystąpiło kilkunastu czołowych inwestorów, a zwycięzca przebił cenę wywoławczą ponad dwukrotnie. Archicom to sprawdzony deweloper, którego inwestycję stanowią gwarancję zadowolenia, co tylko upewnia w podjęciu decyzji o nabyciu apartamentu przy mostach Mieszczańskich.
fot. investphoto.pl

Żyj w centrum wydarzeń

Położenie River Point zasługuje na szczególną uwagę. Stale zyskująca na prestiżu Kępa Mieszczańska stanowi przestrzeń do aktywnego życia. Nadrzeczne bulwary stają się coraz bardziej dostępne oraz przyjazne mieszkańcom. Niektórzy deweloperzy wnoszą wkład w rewitalizację zielonych terenów. Archicom ma w planach utworzenie promenady, ogrodowego dziedzińca, a także platformy widokowej nad Odrą. Także mieszkańcy poprzez Wrocławski Budżet Obywatelski próbują stworzyć nowe miejsca rekreacji na wyspie, a z większą liczbą głosów może się to wreszcie udać.
Okolica stwarza ogromne możliwości spędzenia wolnego czasu. Na Nadodrzu jest organizowany cyklicznie pchli targ, na którym można wyszukać niespotykane rzeczy. Spacerem można dojść do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego – doskonałego miejsca na wiosenny i letni wypoczynek wśród przyrody. Mieszkańcy osiedla przy ul. Mieszczańskiej będą mogli pozwolić sobie również na wieczorny wypad na rynek, z którego wrócą pieszo, podziwiając przy tym centrum nocą.
fot. investphoto.pl
Warto pamiętać także o bliskości punktów niezbędnych do codziennego życia. Drobny market znajduje się tuż za mostami Mieszczańskimi, a duży supermarket – w pobliżu mostu Romana Dmowskiego. W okolicy znajdują się również liczne obiekty edukacyjne – od przedszkola, aż po uczelnie wyższe – a w lokalach gastronomicznych można przebierać.
Kluczowy atut River Point stanowi dobre połączenie z różnymi częściami miasta. Zapewniają je liczne linie tramwajowe i autobusowe, a przystanku znajdują się przy osiedlu. Ofertę komunikacji miejskiej wzbogaci dodatkowo planowana linia tramwajowa na Popowice. Urzędnicy ogłosili już drugi przetarg na jej realizację.
fot. investphoto.pl

Mieszkaj albo zarabiaj

Wszystkie zalety osiedla Archicomu skłaniają zarówno do zamieszkania na nim, jak i zainwestowania w nieruchomości. Stopa zwrotu z najmu może wynieść nawet osiem procent, przy czym lokaty bankowe zapewniają zysk na poziomie około jednego. A najemców będzie znaleźć bardzo łatwo. Biznesmeni wprowadzą się na River Point ze względu na bliskość dużych powierzchni biurowych i siedzib wielu firm, rodziny z uwagi na bogatą ofertę rekreacyjną oraz edukacyjną, a studenci, ponieważ szybko dotrą i na uczelnie, i do pubu ze znajomymi czy na Wyspę Słodową.
Materiały inwestora

Najnowsze artykuły

Dobre perspektywy dla najemców biur we Wrocławiu
Według raportu "Office Occupier: Rynek biurowy we Wrocławiu" firmy doradczej Cresa, wolumen transakc...
7R inwestuje w Bolesławcu. Wybuduje centrum dystrybucyjne 7R Park Bolesławiec [WIZUALIZACJA]
Kolejna duża inwestycja magazynowa na Dolnym Śląsku. Tym razem w zachodniej części tego regionu. W B...
W Warszawie otwarto największe centrum rozwoju technologii chmury Google w Europie
Google otwarło we wtorek, 26 października w Warszawie nowe biuro, które ma być największym...
We Wrocławiu trwa budowa Alei Wielkiej Wyspy i mostu Wschodniego [FILM + ZDJĘCIA]
We Wrocławiu trwa budowa jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w historii stolicy Dolnego Śl...
Wrocław dostanie ponad 107 mln zł dofinansowania na przebudowę ul. Pomorskiej i rewitalizację Wzgórza Partyzantów
Gmina Wrocław w ramach pierwszej edycji rządowego Programu Inwestycji Strategicznych – Polski Ład dl...
Już niebawem pojedziemy pełną szerokością trasy S3 na odcinku Lubin Północ - Polkowice Południe
Do końca bieżącego tygodnia udostępnimy kierowcom kolejnych 6 km drogi ekspresowej S3 od węzła Lubin...
Trwa przebudowa stacji kolejowej Kraków Płaszów [ZDJĘCIA]
Podróżni wygodniej wsiadają do pociągów z nowych peronów na stacji Kraków Płaszów. Do kierowania ruc...
Nowy przystanek Boguszów-Gorce Dzikowiec w woj. dolnośląskim zwiększy dostęp do kolei
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na budowę przystanku na trasie Boguszów-Gorce Wschód...
Niemiecki koncern Bayer zatrudni 400 specjalistów IT w Warszawie
Do 2022 roku niemiecki Bayer chce  zatrudnić 400 specjalistów w swoim warszawskim Digital Hubie...
Wrocław: Trwa rewitalizacja zabytkowego budynku farmacji na Starym Mieście. Powstanie w nim biurowiec [FILM + ZDJĘCIA]
Spółka Luni Sp. z o.o. rozpoczęła w sierpniu 2020 roku przebudowę budynku (wpisanego do gminnej ewid...