Apartamenty nad Odrą z widokiem na Stare Miasto. To będzie architektoniczna wizytówka Kępy Mieszczańskiej

Apartamenty nad Odrą z widokiem na Stare Miasto. To będzie architektoniczna wizytówka Kępy Mieszczańskiej

Wrocław
Kajtman
Kajtman
River Point
adresWrocław, most Mieszczański
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Słoneczne, wysokie apartamenty, na dachu taras z widokiem na Stare Miasto, a za progiem nadrzeczny bulwar – w samym sercu wrocławskiej Kępy Mieszczańskiej powstanie kompleks apartamentów River Point. Osiedle stanie się architektoniczną wizytówką tej odrzańskiej wyspy.
Od kilku lat wrocławska Kępa Mieszczańska, czyli położona w samym sercu miasta wyspa odrzańska, do niedawna kojarzona głównie z niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników terenami wojskowymi, przeżywa renesans.
To wyjątkowe miejsce nieopodal Rynku, oferujące bezpośredni dostęp do niezwykle bogatej oferty kulturalnej, rozrywkowej czy handlowej, a jednocześnie gwarantujące – dzięki bliskości terenów zielonych i nadodrzańskich bulwarów – spokój i chwilę wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku.
Swoje drugie życie Kępa Mieszczańska zawdzięcza pojawiającym się tam jak grzyby po deszczu nowym inwestycjom mieszkaniowym.

Apartamenty z widokiem na Stare Miasto

W sercu tej wyspy, tuż nad samą Odrą, swój kompleks apartamentowców o nazwie River Point wybuduje Archicom – lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego.
Na kupionej od Agencji Mienia Wojskowego rozległej działce docelowo powstaną trzy budynki – 110 pierwszych apartamentów ma być gotowych do drugiego kwartału 2018 roku. A w połowie 2019 roku mieszkań będzie już ćwierć tysiąca.
REKLAMA
Mieszkańcy kompleksu apartamentowego River Point, oprócz starannie zaprojektowanych, słonecznych lokali z dużymi przeszkleniami i o ponadnormatywnych wysokościach kondygnacji, dochodzących nawet do 2.8-3 metrów, będą mogli korzystać także z tarasu widokowego na dachu, reprezentacyjnego lobby z recepcją, własnego fitnessu czy pomieszczeń klubowych.
River Point doskonale wpisze się w wyjątkowy krajobraz Kępy Mieszczańskiej, wykorzystując unikatową lokalizację wyspy położonej w centrum miasta, jednocześnie oplecionej nadrzecznymi bulwarami spacerowymi, z własnymi skwerami i terenami zielonymi – podkreśla Dorota Jarodzka-Śródka, prezes Archicomu.
W bezpośrednim sąsiedztwie – tuż za progiem – znajdzie się nadodrzański bulwar spacerowy, nieopodal są też szkoły, przedszkola czy parki.

Architektoniczna wizytówka Kępy Mieszczańskiej

Jak zapewniają przedstawiciele dewelopera, apartamentowce będą atrakcyjne architektoniczne, o starannie dobranych materiałach i wysokim standardzie wykończenia.
Budynki będą wyróżniały fasadowe przeszklenia, balkony o dużym wysięgu, tarasy widokowe oraz takie rozwiązania przestrzeni mieszkalnej, które w pełni pozwolą na podziwianie widoków Starego Miasta – dodaje Jarodzka-Śródka.
Apartamenty właśnie trafiły do sprzedaży – ceny zaczynają się od 6,5 tysiąca złotych za metr kwadratowy. Klienci mogą wybierać spośród lokali o powierzchni od 37 metrów kwadratowych aż do przestronnych 180-metrowych apartamentów. To, co wyróżnia inwestycję, to także rozległe tarasy i loggie o głębokości nawet 2,4 metra.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

nowa mieszkanie w River Point

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
River Point - KM6 1/0/10a/1aKM6 1/0/10a/1a26.6 m2parter1-