Drzwi Otwarte na osiedlu Kępa Mieszczańska firmy Rafin

Drzwi Otwarte na osiedlu Kępa Mieszczańska firmy Rafin

Wrocław
REKLAMA
Firma Rafin Developer, jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku, zaprasza na Drzwi Otwarte na osiedlu Kępa Mieszczańska we Wrocławiu. Odbędą się one 19 września (w sobotę), w  godzinach: od 11.00 do 16.00, przy ul. Dmowskiego 19, gdzie zlokalizowana jest inwestycja. Rafin jako firma zaangażowana społecznie systematycznie wspiera ważne wydarzenia kulturalne i sportowe. Na pierwszych klientów czeka niespodzianka – bilety na koncert Dwa Żywioły – Aleksandra Kurzak & Krzysztof Cugowski we wrocławskiej Hali Stulecia.
To już drugie z kolei spotkanie w formie Drzwi Otwartych na Kępie Mieszczańskiej, które organizuje firma Rafin. Pierwsze spotkało się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym przyjęciem. W planach m.in. prezentacja osiedla Kępa Mieszczańska i oglądanie gotowych mieszkań. Na przybyłe osoby czekać będą również dodatkowe atrakcje – możliwość porozmawiania z architektem na temat aranżacji mieszkań, a także obejrzenia najbliższych okolic i terenów nad Odrą. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać przyszłych sąsiadów i wspólnie pozwiedzać historyczną część wyspy, jak również poczuć unikalny klimat „zielonej wyspy w sercu miasta”. Rafin zaprasza również do poznania sąsiadów i plotek przy grillu i kuflu zimnego piwa. Konieczna telefoniczna rezerwacja miejsc pod nr 71 788 78 88.
Jak mówi Piotr Wiak z firmy Rafin: „W naszej opinii integracja mieszkańców, już na etapie wykańczania mieszkań, jest bardzo istotna. Dajemy taką możliwość organizując spotkania na świeżym powietrzu, które sprzyjają nawiązywaniu kontaktów sąsiedzkich i budowania dobrych relacji od samego początku. To także doskonała okazja do dzielenia się wiedzą na temat inwestycji, aranżacji mieszkań, czy sprawdzonych ekip remontowych”.
REKLAMA
Kępa Mieszczańska to wyjątkowe osiedle, położone w malowniczej scenerii wyspy Kępa Mieszczańska, pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć komfortowymi mieszkaniami, w centrum Wrocławia, tuż obok Starego Miasta, a jednocześnie w samym środku zielonej wyspy, z pięknym widokiem na Odrę. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 komfortowych, słonecznych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 88 m2. Właśnie zakończony został I etap. Osiedle docelowo będzie się składać z trzech budynków.
Inwestycję wyróżnia wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, według autorskiego projektu Pracowni Greg Architekci m.in.: płyty HPL, oświetlenie ledowe, telewizja dozorowa, sufity podwieszane, video-domofon, historyczne grafiki wyspy zabezpieczone bezpiecznym szkłem hartowanym. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz przestronne komórki lokatorskie. Na osiedlu powstaną ponadto punkty usługowe i sklepy, które ułatwią mieszkańcom codzienne zakupy. Cały teren zostanie zagospodarowany zielenią, a na dziedzińcu, pomiędzy budynkami, powstaną tarasy i ogródki. 
Kępa Mieszczańska, to doskonałe miejsce do życia dla osób, które za dnia prowadzą intensywne życie w centrum miasta, a wieczorem cenią ciszę, spokój i możliwość odpoczynku blisko natury. Lokalizacja w ścisłym centrum, nieopodal Rynku, z dala od ulicznego zgiełku, pozwoli mieszkańcom na swobodne korzystanie z miejskich atrakcji. Z kolei bliskość rzeki oraz rozległe tereny zielone m.in. parki i bulwary zapewnią różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W najbliższym otoczeniu Kępy znajduje się zabytkowy Stary Rynek, Ostrów Tumski czy Wyspa Słodowa. Łatwo też znaleźć w okolicy liczne szkoły, sklepy, ośrodki sportu i centa handlowo-usługowe. Wszystkie te atuty sprawiają, że Kępa Mieszczańska staje się jednym z ważniejszych punktów Wrocławia i jednocześnie wymarzonym miejscem do życia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA