Rafin Liga Student największa studencka liga squasha we Wrocławiu wchodzi w decydującą fazę

Rafin Liga Student największa studencka liga squasha we Wrocławiu wchodzi w decydującą fazę

Wrocław
Maxymil_yan
Maxymil_yan
REKLAMA
Z tej okazji sponsor główny Rafin Developer postanowił ufundować dodatkowe nagrody w postacie rabatów na mieszkanie o łącznej kwocie 15 tys. złotych! Do tej pory udział w rozgrywkach wzięło już ponad 100 zawodników.
Do końca sezonu zostały już trzy ostatnie kolejki, a różnice w rankingu są niewielkie. W związku z tym organizatorzy postanowili jeszcze bardziej podbić stawkę i ufundować dodatkowe nagrody, w postaci atrakcyjnych rabatów na zakup mieszkania od Rafin Developer dla trzech najlepszych zawodników! Dodatkowo oprócz najlepszej trójki w całych rozgrywkach, nagrodzony zostanie najlepszy zawodnik lub zawodniczka ostatnich trzech kolejek, dlatego już dziś warto zgłosić się do rozgrywek.
Liga rozgrywana jest w każdy piątek w godzinach 16-18, na kortach klubu Hasta la Vista przy ul. Góralskiej 5. Do ligi można dołączyć w każdej chwili, wystarczy wysłać swoje zgłoszenia pod adres mailowy dziaja@hastalavista.pl. Koszt uczestnictwa to tylko 25zł.  
Sponsorem głównym jest Rafin Developer, jeden z największych deweloperów we Wrocławiu, posiadający inwestycje w prestiżowych lokalizacjach takich jak Kępa Mieszczańska w centrum, nowe inwestycji Wybrzeże Reymonta w Śródmieściu, czy Złota Podkowa na Krzykach-Partynicach.
Więcej informacji o turnieju oraz szczegółowy terminarz i wyniki na stronach Hastalavista.pl i Rafin.pl.
REKLAMA
Kontakt dla mediów:
Hasta la Vista
Dagmara Ziaja tel. 668 121 484, email: dziaja@hastalavista.pl

Rafin Developer

Damian Filipowski tel. 601 573 381, email: Damian.filipowski@rafin.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA