Lake House Zegrze - nowa inwestycja nad jeziorem Zegrzeńskim z prywatną przystanią i basenem

Lake House Zegrze - nowa inwestycja nad jeziorem Zegrzeńskim z prywatną przystanią i basenem

mazowieckie
Jan Augustynowski
Jan Augustynowski
REKLAMA

Eko-Park, wiodący deweloper w segmencie premium, kojarzony z prestiżowymi nieruchomościami na stołecznym Mokotowie poszerza swoje portfolio o luksusowe apartamenty pod Warszawą. Lake House Zegrze, najnowszy planowany projekt położony na malowniczej skarpie widokowej nad Jeziorem Zegrzyńskim jako jedyny apartamentowiec na rynku prywatnym wyposażony będzie w prywatny odkryty basen i przystań, a każdy z 58 apartamentów w taras z widokiem na jezioro i miejsce parkingowe. Start budowy przewidziany jest na koniec roku, a planowane oddanie do użytku apartamentowców w II kwartale 2015 roku.

 

Lake House Zegrze stanowić będzie pierwszy z projektów Eko-Park Lifestyle & Leisure łącząc cechy inwestycji mieszkaniowej i rekreacyjnej – tuż pod Warszawą, z jednoczesnym zachowaniem najwyższych miejskich standardów, które stanowią wyróżnik nieruchomości sygnowanych przez Eko-Park. – sztandarowa inwestycja Eko-Parku przy warszawskim Polu Mokotowskim, w tym apartamentowce przy ulicy Biały Kamień, wyznaczyła kierunek rozwoju i najwyższe standardy jakości dla budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Dziś chcemy zaoferować klientom projekt równie nowatorski i prestiżowy, o unikalnym charakterze, położony w wyjątkowej lokalizacji, a jednocześnie uniwersalny – mówi Jan Zajączkowski, prezes Eko-Park S.A. – Lake House Zegrze stanowić będzie doskonałą inwestycję na wakacje i weekendy jako, że ze względu na bliskość stolicy, dogodny dojazd i liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne Jezioro Zegrzyńskie stało się jednym z ulubionych miejsc wypoczynku warszawiaków. Równocześnie te same cechy powodują, że będzie to także świetne miejsce dla osób, które pracując w Warszawie, chcą mieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w enklawie spokoju, zachowując przy tym miejski komfort – dodaje Zajączkowski.

 

REKLAMA

Lake House Zegrze by Eko-Park to inwestycja kameralna i ekskluzywna, adresowana do najbardziej wymagających odbiorców. Projekt zakłada powstanie 58 apartamentów o metrażach od 40 do 149 m2 i wysokości powyżej 2,8 m, położonych w dwóch budynkach. Recepcja, podziemny garaż, a także znajdujący się w budynku lokal usługowy przeznaczony na działalność gastronomiczną - klimatyczny lounge bar lub restaurację - to kolejne atuty inwestycji. Unikalny charakter zapewnią jednak nie tylko mieszkania w najwyższym standardzie, w otoczeniu natury, ale również bezpośredni dostęp do jeziora, prywatna przystań z miejscami do cumowania oraz odkryty basen. Wśród jednopoziomowych mieszkań zaplanowano jednopokojowe o powierzchni 40 i 42 m2, dwupokojowe od 42 do 68 m2 oraz trzypokojowe od 62 do 78 m2. Do każdego mieszkania przynależy obszerny taras (od 9,8 aż do 38 m2). Część mieszkań oprócz tarasu posiadać będzie również loggię. W sprzedaży znajdą się też apartamenty z antresolą, jednopokojowe od 57 do 86 m2 oraz trzypokojowe od 133 do 149 m2. Wszystkie apartamenty oferują najlepszą południowo-zachodnią ekspozycję i widok na Jezioro Zegrzyńskie oraz przystań. Dodatkowo 12 apartamentów będzie posiadało ogródki lub tarasy widokowe na dachu o powierzchniach od 35 do 105 m2. Średnia cena za metr kwadratowy to 8350 zł. brutto.


– Z jednej strony liczymy na zainteresowanie rosnącej grupy pasjonatów żeglarstwa i sportów motorowodnych, z drugiej na osoby, które chcą na co dzień mieszkać w otoczeniu natury. To także propozycja dla klientów poszukujących atrakcyjnych lokali inwestycyjnych. Mogę zdradzić, że prowadzimy rozmowy z wyspecjalizowanym partnerem, który zadba o wynajem mieszkań w okresach, w których właściciele nie będą z nich korzystać – mówi Joanna Iwanowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Eko-Park S.A.


Łatwy dojazd –- zarówno samochodem przez Marki, Legionowo, Nieporęt, jak i komunikacją miejską, a nawet drogą wodną przez kanał Żerański – powoduje, że Zegrze to idealne miejsce na wypad za miasto, gdzie można cieszyć się plażą, wędkować lub grillować ze znajomymi. Nad Jeziorem Zegrzyńskim, bez korków, które trzeba pokonać jadąc na Mazury czy nad morze, z dala od zgiełku zatłoczonych ośrodków wczasowych, miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdują szeroki wybór sportów wodnych: żeglarstwo, motorówki, windsurfing, kajaki, wakeboarding, zimą zaś zawody bojerowe i iceboardowe czy snowkiting. Wokół jeziora jest dwanaście krajoznawczo-turystycznych szlaków rowerowych o łącznej, imponującej długości ponad 350 km. W ofercie pobliskich ośrodków rekreacyjno-sportowych np. Warszawianka czy Narvil znajdują się centra fitness i SPA, całoroczne baseny i aquapark, boiska do piłki nożnej i siatkówki, korty tenisowe, sale do squasha, kręgielnie, minigolf, place zabaw i wiele innych atrakcji dla całej rodziny.


Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA