Nowoczesne apartamenty Molo Park w Mielnie ugoszczą między morzem a jezioremźródło: Materiały inwestora

Nowoczesne apartamenty Molo Park w Mielnie ugoszczą między morzem a jeziorem

zachodniopomorskie
REKLAMA
Firmus Group wprowadził do sprzedaży 53 wyjątkowe apartamenty w ramach swojej najnowszej inwestycji Molo Park. Nowoczesny i elegancki apartamentowiec z basenem, salą fitness, sauną i salą konferencyjną powstanie w Mielnie, w doskonałej lokalizacji między jeziorem a morzem. Molo Park będzie już dziesiątym projektem inwestora w tym mieście, który połączy wszystkie najlepsze cechy zrealizowanych do tej pory inwestycji.
Mielno jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych nad polskim morzem. Molo Park powstaje przy ul. Chrobrego na mierzei odcinającej Jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego, co zapewni wspaniałe widoki i pozwali na bezpośredni dostęp do nadmorskich atrakcji.
W ramach projektu powstanie czterokondygnacyjny wysokiej klasy budynek, z 53 nowoczesnymi apartamentami. Prosta, a zarazem elegancka forma projektu idealnie koresponduje z nadmorskim otoczeniem, a tym samym nawiązuje do luksusowych kurortów. Przy budowie inwestycji zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały.
Na parterze apartamentowca do dyspozycji wszystkich gości znajdować się będzie całodobowa recepcja oraz elegancka kawiarnia serwująca doskonałą kawę i śniadania. W budynku zaplanowano także halę garażową z indywidualnymi miejscami parkingowymi. 
Na najwyższym piętrze Molo Park powstanie luksusowy basen ze słonecznym tarasem połączony z elegancką sauną i salą fitness. Dzięki takiemu usytuowaniu strefy relaksu oraz dużym przeszkleniom, goście będą mogli cały czas cieszyć się pięknymi nadmorskimi widokami. 
REKLAMA
Dodatkowym atutem inwestycji jest rozciągająca się nad panoramą nadmorskiego kurortu sala konferencyjna, mogąca pomieścić jednocześnie 80 osób. Zaplanowano także salę do spotkań biznesowych z barem i zapleczem cateringowym.
Wszystkie apartamenty zostały funkcjonalnie zaprojektowane, aby układ poszczególnych pomieszczeń był atrakcyjny zarówno dla nieruchomości przygotowanej pod inwestycję jak i prywatnego wypoczynku czy podróży biznesowej. Apartamenty dwupokojowe będą połączeniem pokoi typu studio z własną łazienką i balkonem, które idealnie sprawdzą się pod kątem wynajmu. 
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PHU Kuncer, z którą inwestor zrealizował już blisko 100 apartamentów w ramach takich inwestycji jak: Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna oraz luksusowe penthousy w apartamentowcu Dune A. Projekt przygotował Marek Sietnicki z pracowni SAS Studio. 
Planowany termin ukończenia inwestycji to wakacje 2018 r.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA