[zachodniopomorskie] Drugi etap Rezydencji Park w Mielnie gotowy – apartamenty zostały już oddane do użytku

[zachodniopomorskie] Drugi etap Rezydencji Park w Mielnie gotowy – apartamenty zostały już oddane do użytku

REKLAMA

Zakończono realizację II etapu Rezydencji Park w Mielnie. Mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów już na początku marca. Obecnie trwają ostatnie prace aranżacyjne w częściach wspólnych, w których pojawią się prace znanego na Pomorzu fotografa. Rezydencja Park to kompleks kameralnych apartamentów, zlokalizowany na mierzei, między jeziorem Jamno i Morzem Bałtyckim.

 

Otoczona sosnowymi lasami Rezydencja Park II już czeka na lokatorów. Budynek jest w pełni wykończony. Inwestor, Firmus Group na początku marca przekaże właścicielom klucze do ich apartamentów. Realizacja II etapu trwała 58 tygodni, budynek składa się z 12 kameralnych apartamentów. Każdy lokal w kompleksie Rezydencja Park jest oddawany w standardzie pod klucz, także w marcu pojawią się tu pierwsi lokatorzy. Mieszkańcy po przekroczeniu progu mogą od razu się wprowadzić, ponieważ kameralne apartamenty są w pełni gotowe – wyposażenie to drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w łazience pełna armatura. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex S.A., a projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Mellon Architekci.


Zakończyliśmy już wszelkie prace administracyjne i apartamenty zostały oddane do użytku. Z końcem tego etapu prac bardzo widocznie zwiększyło się zainteresowanie apartamentami w Rezydencji Park. To potwierdza preferencje klientów, którzy wolą wybierać spośród gotowych inwestycji i cenią sobie wykończenie pod klucz, ponieważ mogą się od razu wprowadzić do swojego apartamentu – mówi Cezary Kulesza, kierownik biura sprzedaży i marketingu Firmus Group.

 

Eleganckie aranżacje – prace znanego fotografa we wnętrzach Rezydencji Park

Kompleks Rezydencja Park to również wyjątkowa lokalizacja, 100 metrów od jeziora Jamno i 200 m od Morza Bałtyckiego. Już dawno zakończyły się prace związane z zagospodarowaniem terenu na działce, na której stanął drugi już budynek tej inwestycji. Na mieszkańców czekają także miejsca parkingowe. Jeszcze trwają ostatnie kosmetyczne zmiany w aranżacjach części wspólnych. We wnętrzach nowego budynku zawisną prace, znanego na Pomorzu fotografa – Roberta Gauera. Wszystkie w odcieniach szarości, o tematyce morskiej – przedstawiają wydmy, morze i plaże Bałtyku.

 

Koniec II i przygotowania do III etapu Rezydencji Park

Powierzchnie lokali w Rezydencji Park II to 39 i 53 m kw. Te na parterze mają własne ogrody, których powierzchnia sięga nawet 110 m kw. Dobiegający końca etap sprzedany jest w ponad 60 proc., wielu klientów zainteresowało się także opcją wynajmu apartamentu. Ta możliwość przyciąga kolejnych, którzy wiedzą, że na wynajmie apartamentu można zarabiać. Ceny apartamentów w Rezydencji Park zaczynają się od 7.500 zł za m kw.


Atrakcyjna dla wielu osób jest świadomość, że posiadają własny apartament wypoczynkowy w jednej z najlepszych lokalizacji całorocznego kurortu oraz fakt, że mogą wynajmować apartament wtedy, gdy sami z niego nie korzystają – mówi Cezary Kulesza.

 

Zainteresowanie apartamentami jest duże, dlatego już pod koniec 2012 r. deweloper podjął decyzję o budowie kolejnego etapu. Prace nad nim rozpoczną się już wiosną 2013 r., natomiast apartamenty będą dostępne w przedsprzedaży. Rezydencja Park III, tak samo jak poprzedniczki, będzie budowana pod klucz, znajdzie się w niej 12 kameralnych apartamentów, każdy z własnym miejscem postojowym. Budynek będzie ogrodzony, a jego okna wychodzić będą na sosnowe lasy. Wszystkie Rezydencje Park zlokalizowane są na mierzei między Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Ciekawa architektura Rezydencji Park nowocześnie łączy kamień i drewno, nawiązując do domów szachulcowych, budowanych wiele lat temu w Mielnie i okolicach.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA