Apartament pokazowy w Rezydencji Park jest już gotowy

Apartament pokazowy w Rezydencji Park jest już gotowy

zachodniopomorskie
REKLAMA

W cichej i spokojnej okolicy, w Mielnie, między Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, powstał kompleks apartamentowy Rezydencja Park. To propozycja dla osób, które chciałyby mieć własną spokojną przystań, w której mogą odpocząć od zgiełku codzienności. Jak to jest mieszkać jednocześnie nad morzem i nad jeziorem – przekonali się już pierwsi mieszkańcy, a każdy kto jeszcze o tym marzy, może to sprawdzić oglądając apartament pokazowy. Będzie można to zrobić już od początku kwietnia.

 

Apartament pokazowy urządzony został na drugim piętrze. Jego powierzchnia to 54 m kw., a dodatkowo przestrzeń tę powiększa 14-metrowy taras wychodzący na południe, na jezioro Jamno. Apartament pokazowy to w pełni urządzone dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, a także łazienka i przedpokój. Przez duże okno w kuchni widać sosnowy park. Kuchnia wyposażona jest w meble i sprzęty AGD. Okno jest także w łazience, w której królują piaskowe barwy. Jest widna i co ważne, w pomieszczeniu jest możliwy przepływ świeżego powietrza. Apartament pokazowy, tak jak każdy w kompleksie Rezydencja Park, ma własny piec dwufunkcyjny zamontowany w przedpokoju. Na podłogach pokoi położona została wysokiej jakości deska barlinecka.


- Apartament pokazowy jest kompletnie urządzony, wyposażony w meble, łóżka, komody, a nawet toaletkę. Znajduje się w nim także garderoba,
w kuchni wszelkie naczynia, szklanki i sztućce. Dosłownie wszystko, jakby przed chwilą ktoś wyszedł na moment z mieszkania. Współpracujemy z firmami Wajnert, Dajar oraz VOX, w których meble i elementy dekoracyjne został wyposażony apartament –
opowiada Cezary Kulesza, kierownik sprzedaży i marketingu w Firmus Group.

 

Mieszkańcy Rezydencji Park będą mieli widok na północno-zachodnią część jeziora Jamno. Etap zagospodarowania terenu został już zakończony, położono trawę i posadzono krzewy. Budynek jest już gotowy, na początku marca wprowadzili się tu pierwsi mieszkańcy. – Dla wielu ludzi Rezydencja Park jest alternatywą i szansą na posiadanie własnego apartamentu nad morzem i jednocześnie nad jeziorem. To duży plus tej inwestycji. Od początku kwietnia można oglądać apartament pokazowy, który daje konkretne wyobrażenie o tym, jak wygląda życie w tej malowniczej okolicy – mówi Cezary Kulesza.

 

REKLAMA

Apartament w wyjątkowym kurorcie

Życie w Mielnie to nie tylko życie blisko natury, ale także w miejscowości, która przyciąga swoim urokiem zarówno latem jak i zimą. Apartament pokazowy uzmysławia w jak wyjątkowej lokalizacji znajduje się Rezydencja Park. Odległość od jeziora Jamno to jedynie 100 m, natomiast do Bałtyku prowadzi okolona sosnami 200 metrowa droga. Apartamenty oprócz przestronnego tarasu, mają przypisane własne miejsca parkingowe.

 

Komfortowe i kameralne apartamenty w Rezydencji Park mogą być naszym drugim domem, do którego wyjedziemy na wakacje bez kilkumiesięcznego planowania i bez rezerwacji miejsc. Możemy zaprosić znajomych, bądź urządzić rodzinne święta nad morzem. Second home to miejsce, które zawsze na nas czeka, nie tylko latem. Apartamenty są w pełni przystosowane do mieszkania w nich przez cały rok, niezależnie od pogody. Drugi dom to także inwestycja dla przedsiębiorczych i pomysłowych osób. Coraz popularniejsze staje się inwestowanie w nieruchomości. Wynajem apartamentu jest bezpieczniejszą formą inwestowania własnych oszczędności niż lokata bankowa, a dodatkowo przynosi podobne, a często nawet wyższe zyski.

 

Rezydencja Park już gotowa

Apartament pokazowy został urządzony w budynku Rezydencja Park II. W planach jest już trzeci etap. Inwestor, Firmus Group, zapowiedział rozpoczęcie budowy w 2013 roku. W jednym budynku Rezydencji Park mieści się 12 apartamentów o powierzchniach ok. 32-54 m kw. Wszystkie położone na parterze mają własne ogrody, natomiast te zlokalizowane na wyższych piętrach tarasy o powierzchniach do 14 m kw. Rezydencja Park to czterokondygnacyjne kameralne budynki nawiązujące architekturą do dawnych domów szachulcowych, budowanych w Mielnie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA