Domy i rezydencje z I etapu osiedla Ventana sprzedane – dostępne ostatnie domy z II etapu

Domy i rezydencje z I etapu osiedla Ventana sprzedane – dostępne ostatnie domy z II etapu

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Westmark Polska – spółka z brytyjskim kapitałem i deweloper osiedla Ventana w podwarszawskim Walendowie, z powodzeniem kończy proces sprzedaży prestiżowych domów i rezydencji zrealizowanych w II fazie inwestycji. W ofercie pozostało 7 ostatnich domów. Deweloper planuje III etap realizacji projektu.


Osiedle Ventana znajduje się w Walendowie, zaledwie 18 kilometrów od centrum Warszawy. W kompleksie znajduje się obecnie 85 rezydencji i domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej (sześć rożnych typów) o klasycznej architekturze, najwyższym standardzie i zróżnicowanej powierzchni – od 160 m2 do 470 m2. 90% inwestycji Ventana jest już sprzedane. W ofercie znajduje się aktualnie 7 ostatnich domów z II etapu realizacji projektu o powierzchni od 160 do 375 m2. Ceny domów zaczynają się już od 795 tys. zł.

REKLAMA


Ventana położona jest w malowniczym sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, lasów, stawów i rzek oraz jednocześnie w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Znakomita lokalizacja osiedla gwarantuje komfort mieszkania pod miastem bez konieczności rezygnowania z udogodnień dużej metropolii. W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły, fitness, basen, stadnina koni oraz dwa duże parki handlowe: Janki oraz Maximus. Osiedle jest ogrodzone i całodobowo chronione. Do dyspozycji mieszkańców, poza licznymi terenami rekreacyjnymi, pozostają plac zabaw, Club House, boisko oraz kort tenisowy. Docelowo na osiedlu Ventana powstanie 140 prestiżowych domów i rezydencji o najwyższym standardzie.


W marcu br. na osiedlu Ventana został otwarty w pełni wyposażony dom pokazowy, w którym można nie tylko zaczerpnąć inspiracji, ale także poczuć komfort mieszkania w miejscu oferującym jednocześnie zalety wielkomiejskiego życia oraz bliskość natury. Dwupoziomowe, 224 metrowe wnętrze urządzili brytyjscy architekci umiejętnie łącząc klasykę z tym co aktualne i nowoczesne. Dom pokazowy na osiedlu Ventana można oglądać 7 dni w tygodniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA