Rezydencja Park Rodzinna II już gotowaźródło: Materiały inwestora

Rezydencja Park Rodzinna II już gotowa

zachodniopomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Budowa apartamentowca Rezydencja Park Rodzinna II w Mielnie została zakończona zgodnie z planem, większość właścicieli odebrała już klucze do swoich mieszkań. Projekt cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, wszystkie lokale zostały sprzedane przed ukończeniem prac budowlanych. Deweloperem inwestycji jest Firmus Group.
Rezydencja Park Rodzinna położona jest w kameralnym otoczeniu w otulinie parku sosnowego przy ul. Orła Białego i Kopernika w Mielnie. Apartamenty znajdują się ok. 150 m od morza oraz w bliskim sąsiedztwie jeziora Jamno. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja umożliwia szybki dostęp do licznych udogodnień takich jak ścieżki rowerowe, trasy do joggingu i nordic walkingu.
W ramach Rezydencji Park Rodzinnej II powstały 32 nowoczesne apartamenty z przestronnymi tarasami. Wszystkie lokale zostały sprzedane jeszcze przed zakończeniem budowy, co świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu inwestycją. Dużą część kupujących stanowili klienci, którzy nabyli mieszkanie w poprzednich etapach kompleksu.
Znaczna część apartamentów w ramach inwestycji to propozycje dwupokojowe, są to lokale najchętniej wynajmowane, zwłaszcza na pobyty krótkie. Tego typu mieszkania stanowią doskonałą alternatywę wobec pokoju hotelowego, łącząc jego komfort z dodatkowymi korzyściami takimi jak większe poczucie intymności czy możliwość samodzielnego przygotowania posiłku o dowolnej porze – zauważa Marcin Kokot z firmy City Apartments, operator apartamentów wakacyjnych, z którym współpracuje Firmus Group.
REKLAMA
Wszystkie lokale zostały oddane w standardzie pod klucz. Mieszkania wykończono z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz wyposażono w nowoczesny sprzęt AGD. Do dyspozycji mieszkańców oddano także windę, indywidualne miejsca postojowe, komórki lokatorskie i przestronne lobby.
Z roku na rok Polacy coraz chętniej spędzają urlop nad polskim morzem, wybierając nowoczesne apartamenty o podwyższonym standardzie. Firmus Group realizuje projekty, które są idealną propozycją zarówno dla tych poszukujących wymarzonego mieszkania wakacyjnego na własny użytek, jak i bezpiecznej inwestycji w przyszłość. W aktualnej ofercie dewelopera znajdują się takie inwestycje jak luksusowy apartamentowiec Molo Park z widokiem na jezioro oraz zlokalizowany tuż przy promenadzie nadmorskiej kompleks Dune Resort.  
Generalnym wykonawcą Rezydencji Park Rodzinnej II była firma PB Kuncer, za projekt architektoniczny odpowiadali Marek Antoszczyszyn i Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA