Rezydencja Park II – już niedługo zakończenie

Rezydencja Park II – już niedługo zakończenie

zachodniopomorskie
REKLAMA
Kameralna i elegancka Rezydencja Park, powstająca w Mielnie, osiągnęła swoją docelową wysokość. Ma już dach, okna, zaczynają się też prace wykończeniowe. Już jesienią wprowadzą się tu pierwsi mieszkańcy. To jedna z najatrakcyjniejszych inwestycji nad Morzem Bałtyckim, zarówno pod względem lokalizacji jak i standardu.
Niebawem zakończy się budowa inwestycji Rezydencja Park. To dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie wykorzystali swojego urlopu, a chcieliby spędzić go jesienią we własnym apartamencie.
Rezydencja Park II powstaje w Mielnie przy ul. Kopernika, między Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Budynek otoczony  jest sosnami, od jeziora Jamno dzieli go tylko 50 m, a od morza ok. 200 m. Ten nowy etap inwestycji powstaje tuż obok pierwszego, już oddanego do użytku budynku. Warto wspomnieć, że cały pierwszy etap został sprzedany jeszcze przed zakończeniem budowy, natomiast Rezydencja Park II sprzedana jest już w ponad 50 proc. Za atrakcyjnością tej inwestycji przemawia nie tylko świetna lokalizacja, ale także standard wykończenia pod klucz wszystkich apartamentów.

Czas na wykończenie
REKLAMA
Budowa Rezydencji Park II już weszła w kolejny ważny etap. Kilka dni temu zakończono realizację stanu surowego zamkniętego. Skończyły się roboty związane z montażem stolarki okiennej, pokryciem dachowym i ściankami działowymi. Rezydencję można już podziwiać w pełnej krasie. Obecnie trwają prace przy wykończaniu elewacji.
Zakończenie stanu surowego zamkniętego dało możliwość rozwinięcia pełnego frontu na robotach wykończeniowych wewnątrz obiektu, czyli tynkach wewnętrznych, podłożach pod posadzki, instalacji sanitarnych wewnętrznych oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych – mówi Elżbieta Trun, inspektor nadzoru budowy Rezydencji Park.
Podczas gdy część prac trwa wewnątrz budynku, na działce prowadzone są prace związane z infrastrukturą zewnętrzną, przyłączana jest sieć kanalizacji sanitarnej, deszczowej, instalowane są także przyłącza wodociągowe. Stawiane jest również ogrodzenie, teren działki kształtowany jest specjalnie pod nawierzchnie utwardzone i tereny zielone.
Rezydencja Park II to 12 kameralnych apartamentów wykończonych pod klucz – łącznie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią w wysokiej jakości sprzęt AGD. Powierzchnie apartamentów wynoszą od 39 do 53 m kw. Lokale mają jedną lub dwie sypialnie i są wykańczane materiałami takimi jak drewno i kamień. Ich ceny wahają się od 7.500 zł. Architektura budynków zarówno z pierwszego jak i drugiego etapu, nawiązuje do dawnych domów szachulcowych w Mielnie. Za projekt odpowiada biuro Mellon Architekci, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Budimex S.A. Budynek zostanie oddany już jesienią 2012 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA