Luksus w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Luksus w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Osada nad Jeziorem – prestiżowy projekt luksusowych rezydencji w Mikołajkach na Mazurach – otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę. W imieniu inwestora sprzedaż domów prowadzi międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Na Osadę nad Jeziorem będzie się składać 12 domów, każdy o powierzchni 300 mkw., wraz z działkami mierzącymi od 1 100 do 1 475 mkw. Osada będzie położona nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego, 1,5 km na południe od centrum Mikołajek. Przewidywany czas budowy to 2 lata. Deweloperem jest spółka Lake View należąca do Zbigniewa Niemczyckiego. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Bulanda i Mucha.

 

Domy można będzie wykorzystywać zarówno jako obiekty wakacyjne, jak również całoroczne. Na życzenie kupującego deweloper wykończy je pod klucz. Projekt architektoniczny czerpie z najlepszych wzorów tradycyjnej architektury Mazur – duże okna z widokiem na jezioro współgrają z dachami krytymi strzechą. Rezydencje zaprojektowane są w technologii inteligentnego domu, przyjaznej dla środowiska.

REKLAMA

 

Właścicielom rezydencji będą świadczone usługi zarezerwowane do tej pory głównie dla luksusowych hoteli, takie jak room service czy całodobowa ochrona. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również kort tenisowy, restaurację oraz klub spa & wellness. Prywatne lądowisko dla helikopterów znacząco skróci czas dotarcia do Osady. Największą atrakcją dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku pod żaglami będzie ogólnodostępny jachtklub z przystanią dla ponad 100 jachtów.

 

 „Osada nad Jeziorem jest projektem ekskluzywnym położonym w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Mazury znalazły się w zeszłym roku w finale konkursu 7 Nowych Cudów Natury organizowanego przez szwajcarską fundację New7Wonders. Mikołajki mają szansę stać się alternatywą dla kurortów zagranicznych” – mówi Anna Kwiatkowska, Associate w firmie Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA