Komfort domu w cenie mieszkania

Komfort domu w cenie mieszkania

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Krajowy rynek nieruchomości wciąż się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując ciekawe i atrakcyjne cenowo rozwiązania mieszkaniowe. Jednym z nich są cieszące się coraz większą popularnością mieszkania w zabudowie szeregowej, które oferują ich lokatorom komfort domu w przystępnej cenie.


Wielu młodych Polaków marzenie o własnego lokum odkłada na później. Tymczasem nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jest to marzenie jak najbardziej realne, a nieruchomość odpowiadająca zasobności portfela wcale nie musi oznaczać rezygnacji z większej życiowej przestrzeni.

 

Szereg zalet

Mieszkania szeregowe, z konstrukcyjnego punktu widzenia, stanowią przylegające do siebie lokale, których układ zorientowany jest w pionie. Oznacza to, że są to najczęściej mieszkania dwu- lub trzykondygnacyjne, które swoją konstrukcją przypominają popularne domy w zabudowie szeregowej. Rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę dla wolnostojącego domu. Koszty utrzymania są tu znacznie niższe, a wygoda użytkowania na najwyższym poziomie. – W standardzie naszych mieszkań oferujemy m.in. przyłącze do kominka, drewniany taras, nowoczesne ogrzewanie z piecem dwufunkcyjnym oraz system Fibaro umożliwiający zarządzanie mieszkaniem za pomocą urządzeń mobilnych – wymienia Piotr Swoboda, prezes firmy Skaland, która realizuje właśnie osiedla mieszkań szeregowych. Metraże takich lokali pozwalają na podział powierzchni mieszkalnej na strefę dzienną – znajdującą się na parterze, oraz sypialnianą – położoną na piętrze. Patrząc na przykładzie Świerkowej Polany III, zaletami  mieszkań szeregowych jest osobne wejście do lokalu, prywatne miejsca postojowe czy możliwość prowadzenia wymarzonego ogródka. To, co dodatkowo przemawia za mieszkaniami szeregowymi, to pełna infrastruktura osiedla oraz jego spójność pod względem architektonicznym.

 

REKLAMA

Podmiejska ostoja

Mieszkania szeregowe na Osiedlu Świerkowa Polana III to przemyślane przedsięwzięcie, które swoim rozmachem zaskakuje w wielu aspektach, w tym także w kontekście atrakcyjności lokalizacji. Dzięki Trasie Katowickiej zaledwie w kilkanaście minut trafimy ze ścisłego centrum Poznania na osiedle w Robakowie. Osiedle zaprojektowane zostało na wzór popularnych podmiejskich sypialni. Docelowo deweloper przewidział na nim również miejsce na wprowadzenie niezbędnej mieszkańcom strefy handlu i usług.


Świerkowa Polana III mieści się w urokliwej miejscowości Robakowo. Stąd blisko nie tylko do Poznania, ale i do pięknego Kórnika z nowoczesnym basenem oraz jeziorem z przystanią. Po sąsiedzku zlokalizowany jest Rogalin z zabytkowym Pałacem Raczyńskich i rozbudowanymi szlakami turystycznymi. Dzięki takiemu położeniu zyskujemy syntezę miejskiej aglomeracji z idealnymi warunkami do rekreacji.

 

Mieszkanie szeregowe to nie tylko cztery kąty, ale urzeczywistnienie pragnień o własnym M. za rozsądną cenę. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ oferuje ono wygodę dla całej rodziny. To idealna propozycja także dla osób młodych. Zalety wolno stojącego domu i poczucie niezależności sprawiają, że w szeregu żyje się im najlepiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA